Fot. THINK MICE/Michał Kalarus

Krzysztof Celuch żegna się z POT-em

przez Think MICE

Bardzo dziękuję za ostatnie lata wspólnej promocji, aktywności i przede wszystkim pozyskiwania spotkań i wydarzeń dla Polski - tymi słowami Krzysztof Celuch pożegnał się ze stanowiskiem kierownika Poland Convention Bureau POT. Przypomnijmy, że odchodzi on z POT-u z powodu likwidacji jego stanowiska pracy.

Krzysztof Celuch związany był z Polską Organizacją Turystyczną przez dziewięć lat - najpierw jako doradca prezesa, a następnie - kierownik Poland Convention Bureau. O tym, że odchodzi z POT-u z powodu likwidacji stanowiska kierownika PCB pisaliśmy pod koniec czerwca. W rozmowie z nami Celuch informował wówczas, że ostatnim dniem jego pracy w będzie 14 lipca br.

Czytaj również: Poland Convention Bureau bez kierownika. Krzysztof Celuch odchodzi z POT-u

W mailu pożegnalnym Krzysztof Celuch przypomniał, że wkład przemysłu spotkań w PKB Polski w 2015 r. wyniósł 1 proc. W tym samym roku w naszym kraju w wydarzeniach wpisujących się w definicję przemysł spotkań wzięło udział aż 12 mln osób.

- Bardzo dziękuję za wsparcie, uśmiech i spotkania. Merytoryka i kreatywność to elementy, w które niezmiennie wierzę, a ponad 15 międzynarodowych nagród i wyróżnień dla mojego zespołu oraz firmy tylko potwierdzają, że był to wspaniały okres - podkreślił.

kos