Fot. Materiały prasowe

Forum Branży Eventowej już jutro w Expo XXI Warszawa

przez Think MICE

Przypominamy że już jutro – 12 stycznia – w Expo XXI Warszawa odbędzie się kolejna edycja Forum Branży Eventowej (FBE). W jego trakcie zostanie zorganizowana debata THINK MICE – „Patrząc w przyszłość czyli odbudowa branży MICE”. Na Forum nie zabraknie też naszego stoiska, na które serdecznie zapraszamy (nr 75).

Poświęcona przyszłości i odbudowie przemysłu spotkań debata THINK MICE odbędzie się na głównej scenie w godz. od 10:30 do 11:15. W jej trakcie wybitni eksperci i praktycy związani z sektorem MICE postarają się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące tego, jak – zarówno w bliższej, jak i dalszej przyszłości – będzie wyglądać działalność naszej branży oraz jakie trendy wpłyną na jej kształt. 

Swoją wiedzą i przemyśleniami podzielą się: Łukasz Adamowicz, prezes Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether, Dominik Borek, dyrektor Departamentu Turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Andrzej Hulewicz, wiceprezes Mazurkas DMC Poland, Paulina Kołodziejczyk, general manager NYX Hotel Warsaw, Davide Odella, członek zarządu Expo XXI Warszawa oraz Jolanta Żyśko, Prorektor ds. Promocji i Rozwoju w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Moderowaniem całości zajmie się Michał Kalarus, redaktor naczelny THINK MICE. 

Misją FBE jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa. Podczas tegorocznej edycji szczególnie dużo uwagi zostanie poświęcone temu, jak zmierzyć się z nowymi warunkami rynkowymi i sytuacją w której znalazła się branża MICE.

W Expo XXI Warszawa, poza stoiskami wystawców, ponownie pojawią się dwie sceny: scena główna gotowa na przyjęcie 700 słuchaczy oraz mała scena, na której poruszone zostaną tematy związane z turystyką zorganizowaną i marketingiem miast.

Całość zakończy gala finałowa XI edycji Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE).

W 2020 r., w ostatniej edycji FBE przed pandemią, wzięło udział ponad dwa tys. profesjonalistów z branży i 189 dostawców. Organizatorzy wierzą, że edycja 2022 również zgromadzi istotną grupę przedstawicieli rynku eventowego. THINK MICE jak zwykle objął wydarzenie patronatem medialnym. Na Forum nie zabraknie też naszego stoiska, na które serdecznie zapraszamy (nr 75). 

MK