Fot. Materiały prasowe

MPI Poland Chapter organizuje międzynarodowy webinar

przez Think MICE

Wraz z nadejściem pandemii i stosowaniem rygorystycznych środków bezpieczeństwa, radykalnie zmienił się również charakter branży spotkań. Koniecznością stały się wydarzenia online.

Zdania na ich temat są podzielone, a w branży nie brak zarówno zwolenników, jak i przeciwników tego kierunku zmian. Omówieniem problemów związanych z przygotowaniem eventów hybrydowych oraz ukazaniem optymalnych rozwiązań wpływających na ich kształt, 14 stycznia zajmą się uczestnicy międzynarodowego webinaru „Hybrid event – how to turn it into a treasure chest?", organizowanego przez MPI Poland Chapter.

Wydarzenia prowadzone za pośrednictwem platform wirtualnych, okazały się być skalowalne, bezpieczne i opłacalne. Nowym standardem w branży spotkań stają się eventy hybrydowe, łączące bogate doświadczenia wydarzeń onsite oraz wygodę i dostępność wydarzeń online. Trudno jednak zaprzeczyć, że wiążą się one z szeregiem problemów technicznych oraz tych dotyczących zaangażowania uczestników.

Webinar MPI Poland Chapter ma na celu omówienie tych wszystkich problemów wynikających z organizacji eventów hybrydowch oraz znalezienie dla nich optymalnych rozwiązań. Punktem wyjścia do dyskusji będą wyniki ankiety przeprowadzonej wśród członków europejskich oddziałów stowarzyszenia MPI. Goście specjalni – reprezentanci branży IT, obiektów, dostawców multimediów i korporacji – podzielą się dobrymi praktykami w zakresie planowania oraz prowadzenia wydarzeń hybrydowych, a także ich wykorzystania z perspektywy organizatora i klienta.

MPI Poland Chapter zaprasza do udziału w webinarze – już w najbliższy piątek, 14 stycznia (10:00-14:00 CET) – na platformie MEETING15. Rejestracja na spotkanie jest bezpłatna i można jej dokonać TUTAJ

Agenda:
10.00 – 10.05 – Powitanie – MPI Poland
10.05 – 10.40 – Przełamywanie lodów i krótka zabawa interaktywna (konieczna będzie aplikacja ZOOM)
10.40 – 12.00 – „Hybrid event - how to turn it into a treasure chest?" – dyskusja moderowana przez MPI Poland z udziałem zaproszonych gości reprezentujących różnych interesariuszy branży MICE. W ramach webinaru odbędą się dyskusje, ankiety i minigry z nagrodami.
12.00 – 14.00 – Spotkania 1:1, networking branżowy, speed-dating

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK