Fot. Materiały prasowe

Wspólna gala finałowa KTR i Innovation 2021

przez Think MICE

26 listopada br. w Nowym Teatrze w Warszawie odbędzie się gala wręczenia nagród w konkursach KTR i Innovation 2021. Wydarzenie będzie podzielone na dwie części: dzienną oraz wieczorną.

Tegoroczna gala łączy we wspólnym finale dwa branżowe projekty: konkurs KTR, poświęcony kreatywności i twórczej odwadze oraz Innovation, przeznaczony dla projektów z obszaru biznesu, mediów i komunikacji wyznaczających nowe kierunki w tych obszarach. Wydarzenie będzie miało nietypową odsłonę. Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR postawiło na realizację dwuetapową.

Pierwsza część (w godz. 13:00-17:00), będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych – wstęp jest bezpłatny, po wymaganej rejestracji, której można dokonać TUTAJ. W tym czasie zwycięzcom drugiego i trzeciego miejsca wręczone zostaną brązowe i srebrne statuetki.

W trakcie wieczornej części wydarzenia, która rozpocznie się o godz. 19:30, odbędzie się wręczenie złotych statuetek, a następnie afterparty dla gości. Na galę obowiązują zaproszenia. W konkursie KTR złote miecze otrzymają najbardziej kreatywni, a dla najlepszych prac w kategoriach: Craft, Design, Technology, Communication oraz Charity (za pracę społeczną), przyznane zostaną tytuły „Best of”. Ogłoszeni zostaną także laureaci nagród specjalnych, czyli: Agencja Roku, Studio Projektowe Roku, Dom Produkcyjny Roku, Studio Postprodukcyjne Roku Reklamodawca Roku.

Spośród nominowanych w konkursie Innovation 2021 nagrody główne otrzymają autorzy przełomowych projektów w kategoriach Innowacje w mediach, Innowacje w biznesie oraz Innowacje w komunikacji. Nagrody specjalne otrzymają: Agencja

Reklamowa Roku, Agencja Mediowa Roku, Medium Roku oraz Klient Roku.

Coroczny tytuł i nagroda Hall of Fame, przyznawana za całokształt pracy najbardziej zasłużonym w branży kreatywnej, zostanie ogłoszony na tydzień przed galą KTR / Innovation.

Wydarzenie poprowadzą Beata Sadowska oraz Max Cegielski.

Transmisję z części wieczornej wydarzenia będzie można obejrzeć TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK