Fot. Materiały prasowe

Eventex opublikował tegoroczną listę stu najbardziej wpływowych osób w branży eventowej

przez Think MICE

Aż 11 z 13 nominowanych Polaków pojawiło się na tegorocznej liście stu najbardziej wpływowych postaci w branży eventowej – „Top 100 Most Influential People in the Event Industry” – przygotowanej przez organizatorów konkursu Eventex Awards. To tyle samo osób, co w ubiegłym roku i o cztery więcej niż dwa lata temu.

Polacy, których można znaleźć na liście Eventex to (w kolejności alfabetycznej): Łukasz Adamowicz (Grupa BFC, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel), Żaneta Berus (In2Win Business Consulting, Stowarzyszenie Branży Eventowej), Dagmara Chmielewska (Stowarzyszenie Branży Eventowej), Marta Chmielewska (Ewenement Brand Experience Workshop, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Klub Agencji Eventowych SAR), Paula Fanderowska (ICE Kraków, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce), Anna Górska (Symposium Cracoviense, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce), Łukasz Klimczak (Bespoke, Klubu Agencji Eventowych SAR, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel), Olga Krzemińska-Zasadzka (Agencja Power, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel, SITE Poland, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Klub Agencji Eventowych SAR), Jaroslaw Marciuk (Word of MICE, DuoLookMedia.com), Marcin Mączyński (Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego) oraz Anna Nowakowska (MICE & Venue Consulting, MPI Poland Chapter).

Lista tworzona była w dwóch etapach. Pierwszy obejmował zgłoszenia kandydatów, drugi – głosowanie na nominowane osoby. Mógł to zrobić każdy zainteresowany poprzez stronę internetową Eventex. – Eventex od ponad 12 lat stanowi ważny punkt odniesienia co do jakości w świecie eventów i marketingu doświadczeń. Przez ten cały czas rzeczą niezmienną pozostaje fakt, że siłą napędową naszej branży są fantastyczni, niezwykle utalentowani i pracowici ludzie. To oni nieustannie rozwiązują problemy, wymyślają nowe, oryginalne rozwiązania, dążą do poprawy jakości usług, wprowadzają innowacje. Zasługują na uznanie i szacunek. Dlatego honorująca ich lista „Top 100 Most Influential People in the Event Industry” jest tak ważna – skomentował Ovanes Ovanessian, współzałożyciel Eventex.

Jak podają organizatorzy, w tym roku na osoby nominowane oddało głos ponad 20 tys. profesjonalistów działających w branży MICE. W pierwszej setce znaleźli się reprezentanci przemysłu spotkań z 27 krajów. Najwięcej było ich z USA (39), później z Wielkiej Brytanii, Kanady i Niemiec. Jeżeli chodzi o firmy prym wiodły: Hopin, Bizzabo, Bizbash i Kenes Group.

Pełną listę stu najbardziej wpływowych osób w branży eventowej można zobaczyć TUTAJ

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK