Wyjedź z nami do Tajlandii. THINK MICE tworzy grupę hosted buyers na IT&CM Asia

przez Think MICE

W dniach 26-28 września br. w Bangkoku odbędzie się kolejna edycja targów IT&CM Asia. THINK MICE jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia, tworzymy też własną grupę hosted buyers. Chętni mogą się już rejestrować!

Targi Incentive Travel and Concention, Meetings Asia (IT&CMA) to spotkania biznesowe, sesje edukacyjne, networking oraz liczne eventy specjalne. Ich ubiegłoroczna edycja przyniosła m.in. rekordową liczbę prelegentów w programie edukacyjnym oraz rekordową liczbę eventów specjalnych sponsorowanych przez takie organizacje jak m.in. Busan Tourism Organisation, Dubai Business Events, Visit Belin, Airbnb czy Thailand Convention & Exhibition Bureau.

Uczestnicy programu hosted buyers mają zapewniony przelot do i z Bangkoku oraz zakwaterowanie na miejscu. Udział w programie to także m.in.:
- prawo do uczestnictwa we wszystkich oficjalnych eventach odbywających się w trakcie targów,
- bezpłatny transport z lotniska do hotelu, na targi oraz eventy odbywające się w ramach targów,
- 32 spotkania biznesowe na miejscu,
- udział w wycieczkach po mieście (bezpłatnie),
- udział w tourach odbywających się po targach (na specjalnych warunkach).

Magazyn "THINK MICE" jest oficjalnym patronem medialnym IT&CM Asia, tworzymy także własną grupę hosted buyers. Wszyscy, którzy chcą z nami wyjechać do Tajlandii mogę już się rejestrować za pomocą specjalnego formularza dostępnego tu: http://eventscrm.ttgasia.com/ttg2017/itcma/buyer/itcma_buyer.asp?code=thinkmice

Targi odbywają się na terenie Bangkok Convention Centre at CentralWorld w Bangoku. Ich organizatorem jest TTG Event.