Ruszają targi The Meetings Show

przez Think MICE

Już jutro (wtorek, 13 czerwca) w centrum konferencyjno-wystawowym Olympia w Londynie rozpocznie się kolejna edycja The Meetings Show. THINK MICE jest patronem medialnym wydarzenia. Uczestniczyć w nim będzie również nasza grupa hosted buyers.

The Meetings Show są największą imprezą targową poświęconą branży spotkań w Wielkiej Brytanii. W ich ubiegłorocznej edycji wzięło udział 650 wystawców – nie tylko ze Zjednoczonego Królestwa, ale praktycznie z całego świata. Wśród nich pojawili się m.in. przedstawiciele biur convention, PCO, DMC, hotelarze, a także reprezentanci centrów kongresowych i konferencyjnych, agencji eventowych, incentive i firm podwykonawczych. Podobnie będzie również w tym roku.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie również program edukacyjny. Tegoroczne wykłady i prelekcje poświęcone będą w dużej mierze aktualnym trendom w branży MICE. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się m.in. te związane z planowaniem i zarządzaniem eventami, kondycją przemysłu spotkań we współczesnym świecie, rolą nowych technologii w angażowaniu uczestników wydarzeń, charakterystyką sektora spotkań adresowanych do branży medycznej i farmaceutycznej czy tworzeniem planów awaryjnych w sytuacji różnego rodzaju wpadek i niepowodzeń organizacyjnych.

Targi The Meetings Show potrwają do czwartku, 15 czerwca.

mk