Business Without Limits - jeden kongres, wiele konferencji

przez Think MICE

W dniach 21-22 czerwca br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się II edycja Kongresu Business Without Limits. Kongresowi towarzyszyć będą rocznicowe obchody pierwszego roku działalności G2A Arena.

Kongres Business Without Limits to dwudniowy, największy na Podkarpaciu, cykl debat o poświęconych tematyce gospodarczej. W tym roku wyróżniona zostanie branża MICE, której poświecono aż dwa panele tematyczne. Dotyczyć one będą roli jaką sektor spotkań może odgrywać w rozwoju polskiej gospodarki oraz w jej oddziaływaniu na rozwój miast i regionów. Wyróżnikiem imprezy jest reprezentatywne grono dyskutantów. W I edycji Kongresu wzięło udział blisko 1000 uczestników, w ramach drugiej edycji organizatorzy spodziewają się jeszcze wyższej frekwencji.

– Kongres Business Without Limits jest naszym autorskim projektem, który już w pierwszej edycji stał się największą imprezą gospodarczą regionu. Dążymy do tego, aby wydarzenie to było znaną i rozpoznawaną (nie tylko w regionie, ale w całej Polsce) platformą wymiany poglądów, wiedzy i prowadzenia dyskusji, podczas której omawiane są kluczowe rozwiązania dla rozwoju regionu, jak i całej gospodarki – mówi Kamil Szymański, prezes G2A Arena.

W programie obfitującym w wydarzenia poświęcone szeroko pojętej gospodarce zaplanowano konferencje specjalistyczne poświęcone tematom z różnych gałęzi gospodarki.
Wśród tematów wiodących drugiej edycji BWL znalazły się m.in: przemysł spotkań jako niedoceniany motor napędowy polskiej gospodarki, powodzenie branży a rozwój miast i regionów, wpływ sektora finansowego na polską gospodarkę, wyzwania w prowadzeniu biznesu na kilku kontynentach o odmiennej kulturze i specyficznym rynku, skuteczna komunikacja w biznesie. Rozmowy dotyczyć będą tego, jak rozwijać przemysł z wykorzystaniem najnowszych technologii, nie zabraknie też tematów poświęconych rozwojowi osobistemu oraz dyskusji o tym, jak radzą sobie kobiety w biznesie.

businesswithoutlimits.pl

Źródło: materiały prasowe