Fot. Materiały prasowe

Nowy projekt szkoleniowy EMTG

przez Think MICE

Event Manager Training Group (EMTG) uruchamia nowy projekt – Event Manager PRO. To ponad 50 godz. szkoleń z ekspertami w dziedzinie organizacji eventów. Kurs startuje 13 listopada i potrwa do 12 grudnia.

Do projektu EMTG zaprosił stałych trenerów oraz gości specjalnych – osoby od lat związane z branżą eventową, w różnych jej odsłonach. Wśród nich znaleźli się: Anna Andrych (kreowała działania eventowe zarówno po stronie agencji, jak i klienta, zasiada jako juror w kapitule konkursu MP Power Awards), Ola Brzozowska (creative manager w agencji Imagine Nation, posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji i kreacji eventowej), Magda Kozicka (również z Imagine Nation, specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów eventowych, w tym w przygotowywaniu ofert, kosztorysowaniu, koordynacji projektów oraz ich rozliczaniu), Wojtek Kosiorek (realizował festiwale oraz programy telewizyjne, pracuje z kluczowymi artystami polskiej sceny muzycznej), Tomek Kamiński (key account manager w Brill AV Media, specjalista od projektów online i hybrydowych z dużym doświadczeniem w zakresie obsługi technicznej), Bartłomiej Serafinowicz (adwokat, na stałe współpracujący z kancelarią Lawmore Maciejewicz Jaraczewski sp.k., w swojej pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach związanych z własnością intelektualną, w tym kwestiami praw autorskich, wizerunku oraz artystycznych wykonań), a także Katarzyna Stokłosa (zajmująca się marketingiem i promocją w Kayax – jednej z największych wytwórni muzycznych w Polsce).

Jak mówią twórcy, kurs Event Manager PRO powstał z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje kompetencje w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, ale nie mają czasu na udział w szkoleniach stacjonarnych w Warszawie, nie mogą brać udziału w spotkaniach z uwagi na obostrzenia związane ze stanem epidemicznym lub mieszkają za granicą. Szkolenia będą odbywać się w weekendy na platformie Zoom, ale można także wybrać wersję z dostępem do nagrań ze wszystkich sesji i obejrzeć je w dogodnym momencie.

Program Event Manager PRO skierowany jest do pracowników korporacji odpowiedzialnych za event marketing i organizację wydarzeń firmowych, którzy chcą znać zasady organizacji eventów, przygotowywać briefy, skutecznie współpracować z agencjami lub samodzielnie prowadzić projekty eventowe oraz pracowników agencji eventowych, marketerów i freelancerów – osób, które samodzielnie realizują projekty eventowe i chcą to robić skuteczniej lub poszerzyć swój warsztat w zakresie planowania wydarzeń, pracy z dostawcami czy tworzenia ofert.

Zakres tematyczny kursu ułożono tak, aby był dobry zarówno dla początkujących, którzy marzą o pracy w agencji eventowej lub własnej firmie tego typu, ale również dla doświadczonych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę, zyskać nowych klientów oraz realizować jeszcze lepsze projekty.

Event Manager PRO - szczegółowy program kursu:
13 listopada 2021 r. – Sesja 1: Kariera Event Managera
14 listopada 2021 r. – Sesja 2: Klient, sponsor, partner – nawiązywanie relacji i współpraca
20 listopada 2021 r. – Sesja 3: Dział kreatywny
21 listopada 2021 r. – Sesja 4: Współpraca z dostawcami
27 listopada 2021 r. – Sesja 5: Technologie eventowe
28 listopada 2021 r. – Sesja 6: Organizacja eventów online
4 grudnia 2021 r. – Sesja 7: Praca nad projektem krok po kroku
5 grudnia 2021 r. – Sesja 8: Aspekty prawne organizacji eventów
12 grudnia 2021 r. – Sesja 9: Promocja eventów – co zrobić, aby o wydarzeniu było głośno?

Przedsprzedaż, w której można dołączyć do kursu na preferencyjnych warunkach trwa do 21 października. Liczba miejsc w przedsprzedaży jest ograniczona.

Źródło: materiały prasowe, oprac. IK