Fot. Materiały prasowe/THINK MICE

EVENT MIX DATING 2021 już za nami

przez Think MICE

W czwartek (16 września) w Expo XXI Warszawa odbył się EVENT MIX DATING – wydarzenie towarzyszące 13. edycji targów FestiwalMarketingu.pl. Podczas bezpośrednich spotkań biznesowych swoją ofertę zaprezentowały destynacje, agencje, firmy i obiekty specjalizujące się w organizacji eventów – tych w formule tradycyjnej, onlineowej, jak i hybrydowej.

W tym roku impreza została przygotowana w formule szybkich, indywidualnych spotkań biznesowych. Każde z nich trwało kilkanaście minut. W tym czasie pracownicy agencji eventowych, reprezentanci destynacji, obiektów (hotele, centra konferencyjne i targowo-wystawiennicze, eventowe venues), jak i podwykonawców i dostawców usług MICE mieli okazję, aby przedstawić swoją ofertę klientom końcowym. Znaleźli się wśród nich korporacyjni, firmowi i stowarzyszeniowi planiści wydarzeń, dyrektorzy i pracownicy działów PR, marketingu, HR i zakupów, ale także przedstawiciele innych firm zajmujących się organizacją eventów, konferencji, kongresów i wyjazdów incentive.– Możliwość rozmów branżowych w formie „szybkich randek" to zawsze świetna okazja do rozmów w skondensowanej formie. Wydarzenie EVENT MIX DATING pozwoliło na odbycie kilkunastu cennych spotkań w bardzo luźnej i przyjemnej formie. Odświeżyliśmy relacje z firmami, z którymi już współpracujemy oraz poznaliśmy nowe, bardzo atrakcyjne miejsca i oferty. Świetna inicjatywa, w której udział polecamy każdemu z branży – powiedział Artur Bieniek, CEO agencji PlanB (Brand Experience Agency).– EVENT MIX DATING dla Avatarlandu był owocny. Kontakty jakie zebraliśmy były trafione i rokujące na współpracę jeszcze tej jesieni. Dlatego serdecznie dziękujemy zespołowi THINK MICE za organizację wydarzenia i deklarujemy chęć udziału w kolejnych edycjach! Do następnego – dodała Agnieszka Ciesielska, sales & marketing director wirtualnego centrum targowo-konferencyjnego Avatarland.

Za organizację EVENT MIX DATING 2021 odpowiadały THINK MICE oraz OOH MAGAZINE. Partnerami wydarzenia były: Expo XXI Warszawa, Cosmopolitan Events & Catering, STAR EVENT, M-DUO Event Support i Colors of Design. Patronatem branżowym objęły je: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Klub Agencji Eventowych, Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń oraz platforma Polecam nie polecam.

MK