Dzień otwarty w Stream Space

przez Think MICE

Studio Stream Space zaprasza na dzień otwarty – już 15 września w godz. od 14.00 do 20.00 na ul. Dankowickiej 13 w Warszawie.

Dzień otwarty ma być okazją dla event planerów oraz przedstawicieli agencji eventowych, PR i reklamowych do poznania technologii i możliwości produkcyjnych przy wykorzystaniu zielonego tła. Bohaterem dnia będzie 105-metrowa cyklorama, na której klienci będą mieli możliwość testowania wirtualnych scenografii. Tła 3D przetestowane zostaną przy różnych set-upach meblowych – tak, aby pokazać graniczne możliwości technologii.

– Zależy nam na kompleksowym podejściu do tematu wydarzeń online, dlatego zaprosiliśmy naszych partnerów, którzy nie tylko opowiedzą o możliwościach green screen, ale także pokażą proces tworzenia wydarzenia w warstwie reżyserskiej, graficznej i animacyjnej – powiedziała Aleksandra Pietrak, managing director Stream Space.

Uczestnicy wydarzenia zobaczą, jak daną identyfikację wydarzenia będzie można przełożyć na wirtualne tło oraz jak tworzyć scenariusze, które wciągają i angażują.

Dzień otwarty inauguruje zarówno jesienny sezon realizacji, jak i kampanię edukacyjną #InGreenWeTrust, której celem jest popularyzacja realizacji przy wykorzystaniu zielonego ekranu.

– Klienci potrzebują różnorodności. Dotychczasowe nasze projekty były realizowane w znamienitej większości przy wykorzystaniu ekranu diodowego, ale klienci oczekują poszerzenia wachlarza produkcyjnego i to właśnie dla nich jest ten dzień, aby przekonać się, z jakiej palety możliwości mogą skorzystać – dodała Aleksandra Pietrak.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w dniu otwartym mogą jeszcze potwierdzić swój udział pisząc na kontakt@streamspace.pl

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK