Emirates wznawia kolejne loty
- przez Think MICE
Od 15 czerwca linie Emirates przywracają loty pasażerskie Boeingami 777-300 ER do kolejnych 16 miast.
Na liście znalazły się Bahrajn, Manchester, Zurych, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhaga, Dublin, Nowy Jork (JFK), Seul, Kuala Lumpur, Singapur, Dżakarta, Tajpej, Hongkong, Perth i Brisbane. Oprócz tego cały czas są realizowane połączenia do Londynu Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).
Pasażerowie będą mogli podróżować pomiędzy regionem Azji i Pacyfiku a Europą, Ameryką Północną lub Południową z przesiadką w Dubaju, o ile spełnią wymagania podróżne i wizowe dotyczące wjazdu do krajów docelowych.
Więcej informacji na temat aktualnej siatki połączeń na stronie: www.emirates.com/pl/polish/help/essential-travel/
Źródło: materiały prasowe, oprac. MK