SBE ma nowych dyrektorów regionalnych

przez Think MICE

Stowarzyszenie Branży Eventowej od lutego wzmacnia swoje aktywności lokalne dzięki dwóm nowym dyrektorom regionalnym. Przemysław Pichalski odpowiada za obszar Warmii i Mazur, a Tomasz Śleziak za Śląsk.

Jednym z celów SBE jest integracja środowiska MICE, także ze wskazaniem na firmy oraz osoby prowadzące działalność poza dużymi miastami. Stanowią oni ważną część rynku i – jak wynika z obserwacji SBE – brakuje im okazji do lokalnych spotkań branżowych, poznania przedsiębiorstw, które mogą być pomocne przy ich projektach.

– Bardzo cenimy sobie opinie naszych koleżanek i kolegów, którzy codziennie muszą stawiać czoła nie tylko standardowym wyzwaniom eventowym, ale również zmagać się ze specyficznymi uwarunkowaniami lokalnymi – mówi Marta Dunin-Michałowska, prezes zarządu SBE. – Jestem przekonana, że dzięki naszym nowym dyrektorom regionalnym głos specjalistów od eventów z Warmii, Mazur i Śląska będzie jeszcze lepiej słyszalny – dodaje.

Reprezentanci SBE w regionach służyć mają wsparciem w kontaktach biznesowych obecnym członkom stowarzyszenia, a także pomagać w nawiązywaniu nowych relacji firmom zaangażowanym w realizację wydarzeń w wyżej wymienionych częściach Polski.

– Nominację na dyrektora regionalnego SBE traktuje jako wyróżnienie, ale też jako wyzwanie. Zależy mi zwłaszcza na tym, żeby moje działania przyniosły wymierne efekty w postaci lepszego poznania się wszystkich członków branży eventowej na Śląsku. Już teraz serdecznie zapraszam na konferencję Event EXPO, która odbędzie się 31 marca w Katowicach – mówi Tomasz Śleziak, właściciel GRUPATOTAL.pl, dyrektor regionalny SBE na Śląsku.    

Przemysław Pichalski, prezes zarządu Bartbo, dyrektor regionalny SBE na obszarze Warmii i Mazur zwraca uwagę, że region ten to wiele prężnie działających przedsiębiorstw i osób codziennie zaangażowanych w tworzenie oraz realizację ciekawych przedsięwzięć eventowych.  – Cieszę się, że w ramach SBE będziemy mieli okazję dowiedzieć się o sobie więcej, wypracowywać dobre dla branży rozwiązania – mówi. 

Tomasz Śleziak

Absolwent AWF Katowice na kierunku Zarządzanie Hotelarstwem i Turystyką. Laureat i wielokrotny zwycięzca wielu konkursów barmańskich, od których rozpoczęła się jego historia z eventami. Obecnie współwłaściciel GRUPATOTAL.pl która od 8 lat dostarcza niecodzienne atrakcje eventowe oraz specjalizuje się w wynajmie designerskich mebli. W SBE reprezentuje markę COLORS OF DESIGN. Prywatnie wielki pasjonat klasycznej motoryzacji.

Przemysław Pichalski

Z branżą eventową związany od 10 lat, pracował przy realizacji różnych imprez. Na stałe z Bartbo nawiązał współpracę jeszcze podczas studiów, po ich ukończeniu awansował na kolejne stanowiska – od instruktora, przez przedstawiciela, dyrektora marketingu, aż po prezesa zarządu. Ukończył Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz Public i Media Relations w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Jego zainteresowania to siatkówka, squash, tańce latynoamerykańskie, polskie filmy i psychologia. A jego motto: słowa prof. Bartoszewskiego „Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.”