Fot. Materiały prasowe

Insider nowa firma na rynku MICE

przez Think MICE

Na rynku MICE pojawił się nowy gracz. Chodzi o firmę Insider, specjalizującą się w reprezentacji zagranicznych DMC (destination management company) w Polsce. Jej oficjalny start miał miejsce 3 października.

Insider nawiązał już współpracę z kilkoma z profesjonalnymi partnerami z różnych krajów świata. Chodzi o biura: Malta Uncut z Malty, Proactiff z Francji, Yael Group z Izraela, Go Travel z Madagaskaru oraz Magic Travels działające w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Jordanii, Armenii, Gruzji, a niedługo także w Libanie. Jak zapewnia Katarzyna Zegan, właścicielka Insider, jej firma to przede wszystkim ludzie, na których można polegać.

– Podróżuję od 24 lat, byłam w prawie 90 krajach na różnych kontynentach. Marzę, aby ludzie szanowali się wzajemnie, byli życzliwi i tolerancyjni – tego nauczyły mnie moje wędrówki po świecie. Insider stawia na kontakty z tubylcami,  dbałość o środowisko i lokalne akcenty w poznawaniu destynacji. Takie aktywności chcemy promować wśród branży – powiedziała Katarzyna Zegan. 

Świętowanie rozpoczęcia działalności odbyło się pod hasłem różnorodności świata. Dlatego goście (przedstawiciele agencji incentive i linii lotniczych) chodzili w kolorowych skarpetach, co miało symbolizować palety barw i wiele twarzy naszej planety. Z okazji otwarcia marki powstał też film, na którym Insider Family – twarze współpracujących DMC – odpowiadają na trzy pytania: Co motywuje ich do rozpoczęcia dnia? Jaki mają ulubiony owoc? Jakie jest ich ulubione miejsce w kraju?

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found