Rusza VIII edycja Studium Event Managementu

przez Think MICE

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie event managera, jak i te, które zajmują się już organizacją wydarzeń, a chcą usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze mogą rozpocząć edukację w ramach VIII edycji rocznego Studium Event Managementu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Program Studium powstał w ramach współpracy Wydziału Zarządzania UW i Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE).

W roku akademickim 2019/2020 zajęcia będą koncentrować się na praktycznych aspektach zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady i zajęcia warsztatowe poprowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania UW oraz praktycy – przedstawiciele branży eventowej.

Program obejmie 168 godzin, w tym m.in. takie bloki tematyczne jak: komunikacja marketingowa, charakterystyka branży eventowej, event marketing, planowanie, produkcja i realizacja eventów, przygotowanie briefów, ofert oraz kosztorysów eventowych, wykorzystanie internetu i mediów społecznościowych w eventach, bezpieczeństwo imprez masowych, efekt WOW, psychologia eventów czy sztuka prezentacji i wystąpień publicznych.

Sporą część zajęć stanowić będą spotkania i panele dyskusyjne, pozwalające na poznanie studiów przypadków oraz nawiązanie bezpośrednich relacji. Co roku program Studium jest aktualizowany, zgodnie z potrzebami uczestników. Tym samym większy nacisk będzie kładziony na aspekty praktyczne, wykorzystanie nowoczesnych technologii przy organizacji wydarzeń. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnorodnych eventach organizowanych przez członków SBE oraz wykładowców i podpatrzenia od kuchni jak wygląda praca przy produkcji eventu. W programie znalazły się również wizyty w firmach z branży eventowej.

Inauguracja VIII edycji Studium Event Managementu odbędzie się w listopadzie br. Rekrutacja studentów trwa do 30 października. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z koordynatorem studium, dr Natalią Gmerek (NGmerek@wz.uw.edu.pl).

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found