Fot. Materiały prasowe

Targi ACE of M.I.C.E. tym razem w styczniu

przez Think MICE

Przyszłoroczna, siódma edycja targów ACE of M.I.C.E. odbędzie się w dniach 22-24 stycznia, a nie jak miało to miejsce do tej pory w drugiej połowie lutego. Bez zmian pozostaje za to lokalizacja, którą od początku jest turecki Stambuł. THINK MICE po raz kolejny został partnerem medialnym tego wydarzenia oraz organizatorem grupy hosted buyers. 

Targi ACE of M.I.C.E. Exhibition mają pomóc w przyciągnięciu nowych gości i umocnieniu pozycji Turcji na mapie MICE. W ich ostatniej edycji, na początku tego roku, wzięło udział ok. 15,5 tys. gości, kilkuset wystawców, ponad 250 hosted buyersów praktycznie z całego świata i dodatkowo ok. 500 hosted buyersów z Turcji. Wśród nich nie zabrakło m.in. reprezentantów agencji eventowych i incentive, stowarzyszeń, biur DMC i PCO, obiektów hotelowych, centrów konferencyjnych oraz firm podwykonawczych.

Podczas trzech dni trwania imprezy poza tysiącami spotkań b2b, jakie będą odbywać się w hali wystawienniczej wszyscy uczestnicy mogą wziąć udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących, mających na celu pomóc im nawiązywać kontakty biznesowe w mniej oficjalnej atmosferze.

MK
Leave your comments

Comments