Fot. ICCA/Materiały prasowe

ICCA z nowym dyrektorem na Bliskim Wschodzie

przez Think MICE

Anju Gomes została nowym dyrektorem bliskowschodniego oddziału stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association).

Objęcie przywództwa na Bliskim Wschodzie wiąże się z dużym prestiżem, ale też odpowiedzialnością, gdyż jest to obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów, jeżeli chodzi o branżę MICE i działania prowadzone przez ICCA.

Pochodząca z Dubaju Anju Gomes to uznany strateg, z ponad 20 letnim stażem pracy. Przez znaczną część swojej kariery piastowała stanowiska kierownicze w różnego rodzaju firmach i korporacjach. Specjalizuje się w działaniach na rzecz rozwoju biznesu, optymalizacji sprzedaży, ma też doświadczenie w zarządzaniu wydarzeniami. – Bogate doświadczenie Anju w zarządzaniu, silna historia zawodowa, związana w dodatku z rozwojem stowarzyszeń oraz strategiczna wiedza. To czyni ją idealną osobą na stanowisku dyrektora ICCA na Bliskim Wschodzie, która bez wątpienia sprosta temu zadaniu – powiedział Senthil Gopinath, dyrektor generalny ICCA. – Bardzo cieszę się ze współpracy z ICCA i powierzonej mi funkcji. Uważam, że nasz region ma ogromny potencjał, aby odbywało się w nim jeszcze więcej spotkań stowarzyszeniowych niż do tej pory, aby zwiększał się ROI. Pragnę się do tego przyczynić – powiedziała Anju Gomes.

 MK

 

 

Leave your comments

Comments