Fot. Materiały prasowe

Finał muzycznej kampanii ibis MUSIC na Sziget Festiwal

przez Think MICE

Zbliża się finał muzycznej kampanii ibis MUSIC. Marka zaprezentuje artystów na scenie jednego z największych festiwali muzycznych w Europie – Sziget Festiwal, który potrwa do wtorku 13 sierpnia. Wśród finalistów, mających szansę na występ przed tak dużą publicznością, znalazł się polski zespół – So Flow.

ibis MUSIC to muzyczna kampania marki ibis, której inauguracja odbyła się w marcu tego roku. W jej trakcie w hotelach ibis w 17 krajach na całym świecie odbyły się 44 kameralne koncerty, na których wystąpili lokalni artyści reprezentujący kluczowe dla marki regiony. Do współpracy zaproszono ponad 90 początkujących i aspirujących muzyków. Punktem kulminacyjnym akcji jest Festiwal Sziget 2019, w trakcie którego swoje umiejętności zaprezentuje dziewięcioro finalistów wybranych przez jury złożone z ekspertów z branży, przedstawicieli ibis i partnerów programu.

Seria kameralnych koncertów, w trakcie których zaprezentowali się lokalni artyści z 17 państw na całym świecie, a także współpraca ze Spotify, najbardziej popularnym globalnym serwisem streamingowym, miała na celu zidentyfikowanie nowych trendów lokalnej muzyki. Odkrycia ibis umożliwiają gościom hotelu, jak i podróżnym, zapoznanie się z nieznanymi dotąd artystami i gatunkami.

Finałem akcji jest trwający tydzień festiwal Sziget (7-13 sierpnia 2019), w trakcie którego europejska scena pod patronatem ibis, stanie się sercem muzycznych i lokalnych odkryć. W pierwszy dzień festiwalu, który uświetni występ Eda Sheerana, ibis przejmie kontrolę nad sceną, umożliwiając finalistom ibis MUSIC, przez cały dzień prezentowanie swoich umiejętności przed wielką publicznością. Do grona wschodzących gwiazd ibis należą: Naë (Francja), Nxdia (Wielka Brytania), Gilsons (Brazylia), Moglii (Niemcy), Maria Yfeu (Hiszpania), Qaayel (Moroko), MVNSI (Belgia), So Flow (Polska), Glass Cristina (Meksyk).

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁK
 

Leave your comments

Comments

  • No comments found