Zmiany w EXPO XXI Warszawa

przez Think MICE

Firma Sapphire Group poinformowała o zmianach w zarządzie EXPO XXI Warszawa. Jak czytamy w informacji przesłanej przez EXPO, roszady nastąpiły z uwagi na „kolejny etap strategii inwestycyjnej”.

„Mając na uwadze kolejny etap strategii inwestycyjnej Sapphire Group, w skład której wchodzą EXPO XXI Warszawa, Blue Business Media oraz Sapphire Ventures, twórcy Sapphire Group, a jednocześnie wieloletni współpracownicy EXPO XXI postanowili ponownie zasilić swoim doświadczeniem i wiedzą struktury Zarządu EXPO XXI” – czytamy w informacji przesłanej przez Dział Marketingu EXPO XXI Warszawa.

W skład nowego zarządu EXPO weszli: Grzegorz Słyszyk (Prezes Zarządu),  Bruce Robinson (Wiceprezes Zarządu) oraz Piotr Kubica (Członek Zarządu). „Pani Żaneta Berus będzie rozwijała strukturę grupy Sapphire jako SG Executive Director reprezentując m.in. EXPO XXI w kontaktach z kluczowymi klientami firmy, organizacjami branżowymi, mediami, organizatorami zewnętrznymi i korporacjami w kraju i za granicą” – czytamy. Nie zmieniło się stanowisko Dariusza Matysiaka, który kontynuował będzie pracę na stanowisku Dyrektor Technicznego i Administracyjnego EXPO XXI.