Wydarzenie

PREMIERA THINK MICE

Wspaniali goście, fantastyczna atmosfera, niezapomniane wrażenia. Za nami premiera miesięcznika THINK MICE. Dziękujemy, że byliście z nami!

To był wieczór, podczas którego zaprezentowaliśmy pierwszy numer magazynu, opowiedzieliśmy o naszych planach i założeniach. Naszym celem jest, by media spod znaku THINK MICE trafiały w oczekiwania współczesnych odbiorców – były dla nich nie tylko atrakcyjne merytorycznie, ale także użyteczne i inspirujące. Chcemy być tytułem informującym o sukcesach branży, ale także o jej problemach i wyzwaniach, z którymi musi się mierzyć.

W Business Link PGE Narodowy razem z nami byli właściciele, prezesi i dyrektorzy największych firm eventowych i incentivowych, osoby zarządzające najważniejszymi dla branży obiektami, przedstawiciele zleceniodawców, czyli firm wykorzystujących narzędzia oferowane przez MICE do realizacji swoich celów biznesowych, reprezentanci firm świadczących usługi podwykonawcze, członkowie i przedstawiciele stowarzyszeń branżowych. Dziękujemy, że byliście z nami w momencie, który mamy nadzieję, był ważny nie tylko dla nas, ale również dla całej branży. 

Galerię zdjęć z premiery THINK MICE znajdziecie TUTAJ

Specjalne podziękowania należą się Członkom Rady Programowej THINK MICE. To osoby, które były z nami na początku naszej drogi. Dziękujemy Żanecie Berus, Bartoszowi Bieszyńskiemu, Agnieszce Faracik-Leśniak, Andrzejowi Hulewiczowi, Piotrowi Jaworowiczowi, Rafałowi Mrzygłockiemu, Mariuszowi Nowakowi, Leszkowi Skibińskiemu, Agnieszce Sołtysiak, Renacie Taberskiej.

Sylwetki członków Rady znajdziecie TUTAJ

Dziękujemy również Maciejowi Kubiakowi z Kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy, która jest partnerem merytorycznym THINK MICE i odpowiada za dział prawny THINK MICE.

Nie możemy również zapomnieć o partnerach premiery. Dziękujemy naszemu partnerowi strategicznemu – Business Link PGE Narodowy, partnerowi premiery – Lubelskiemu Centrum Konferencyjnemu. A przede wszystkim dziękujemy firmom: Eventroom, Mazurkas Catering 360, RENTDESIGN, OD NIECHCENIA, Anseba Music Agency – MISS SOUND TRIO, BERM Creative Production Group, M-DUO models – agencja hostess i modelek, Wypożyczalnia Gastronomiczna – Gastro Magic Service. Bez nich to wydarzenie nie doszłoby do skutku.

"Bohaterem" naszej premiery był oczywiście pierwszy numer miesięcznika THINK MICE, w którym m.in. bierzemy pod lupę nowe przepisy dotyczące Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego; podpowiadamy, jak na gruncie prawa chronić pomysły na realizację eventów; prezentujemy (nie)znaną twarz Krzysztofa Materny. W magazynie znajdziecie ponadto: sekcję blogerską, do której zaprosiliśmy międzynarodowych ekspertów branży spotkań, prezentację nowych venue oraz wiele innych tematów.