Fot. Materiały prasowe

Warszawa: na ul. Nowogrodzkiej powstanie Q Hotel

przez Think MICE

Polska sieć hotelowa Q Hotel, realizując przyjętą strategię rozwoju, zainwestuje teraz w stolicy. Zakupiona przez sieć zabudowana działka znajduje się w pobliżu pl. Zawiszy, na Ochocie, na granicy Śródmieścia i Woli. Jej poprzednim właścicielem była spółka Metropol NH.

– Mając świadomość tego, jak ważne dla każdej liczącej się sieci hotelowej jest posiadanie obiektu w stolicy, bardzo długo poszukiwaliśmy odpowiedniej lokalizacji w Warszawie. Bliskość centrum i rozwijającej się Woli oraz planowane uruchomienie dawnej stacji Warszawa Główna upewniło nas co do słuszności podjętej decyzji – mówi Radosław Altheim, dyrektor zarządzający sieci Q Hotel.

Q Hotel to polska sieć hoteli, która funkcjonuje na rynku od 2011 r. Obecnie w jej skład wchodzi pięć obiektów: cztery czterogwiazdkowe (Q Hotel Plus Katowice w pobliżu katowickiego Dworca PKP, Q Hotel Plus Kraków zlokalizowany tuż obok Centrum Kongresowego ICE Kraków, Q Hotel Plus Wrocław w centrum Wrocławia przy ul. Zaolziańskiej oraz Q Hotel Grand Cru Gdańsk położony na Starym Mieście w Gdańsku) oraz trzygwiazdkowy Q Hotel Kraków, mieszczący się w dzielnicy Bronowice. W 2021 r. Q Hotel planuje także otwarcie swojego największego w Polsce czterogwiazdkowego hotelu we Wrocławiu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. ŁKLeave your comments

Comments

  • No comments found