Fot. Materiały prasowe

Agencja Power: integracja i wyjazd nagrodowo-motywacyjny

przez Think MICE

W ostatnich tygodniach Agencja Power zorganizowała spotkanie integracyjne oraz wyjazd nagrodowo-motywacyjny dla swoich pracowników. 

Spotkanie integracyjne odbyło się w klubie squashowym Odlewnicza 7 w Warszawie. Całość została zaaranżowana na jednym z kortów. Imprezę rozpoczęły warsztaty fotograficzne, spersonalizowane pod kątem fotografii mobilnej. Nie zabrakło też miejsca na podsumowania biznesowe ubiegłego roku oraz prezentację planów na najbliższe miesiące. W część aktywną uczestników wprowadził członek Kadry Reprezentacji Polski w Squasha. Po krótkim treningu rozpoczął się mini turniej, którego zwieńczeniem było wręczenie pucharów. Nie zabrakło oczywiście hucznego after party. – Podróżujemy, integrujemy, motywujemy. Taka nasza praca. Ale czy zawsze pamiętamy o naszym zespole? Czy tylko skupieni na pracy z klientami szukamy chwili oddechu z dala od jakiejkolwiek aktywności? – mówi Olga Krzemińska-Zasadzka, założycielka i managing director Agencji Power.


Foto. Robert Szarapka

Niedługo później, już po raz trzeci, agencja zorganizowała zagraniczny wyjazd nagrodowo-motywacyjny dla pracowników. Tym razem, po Madrycie i Sardynii, przyszła kolej na Armenię. Dzięki gościnności jednego z kontrahentów Agencji Power – Grata DMC – mieli oni okazję spędzić cztery dni w tym kraju. Jednym z głównych celów wyjazdu, poza integracją zespołu, było odkrywanie możliwości Armenii pod kątem wyjazdów MICE. – W tym celu postawiliśmy na aktywny program, aczkolwiek nie zabrakło czasu na wieczorną integrację i umacnianie więzi w zespole. Pierwszego dnia odkrywaliśmy Erewań.
Poza głównymi atrakcjami, zawitaliśmy do lokalnej fabryki dywanów na lunch oraz degustowaliśmy słynny ormiański koniak w pobliskiej fabryce. Zwieńczeniem dnia była kolacja w restauracji ormiańskiej z występami artystycznymi i tańcami. Kolejnego dnia rozpoczęliśmy odkrywanie walorów okolicznej dzikiej natury. Dzięki samochodom terenowym mogliśmy dotrzeć do miejsc niedostępnych na co dzień. Zawitaliśmy również do najbardziej znanych atrakcji, takich jak: Świątynia w Garni czy Klasztor Geghard. Ostatni dzień pobytu to z kolei niezapominany rejs po jeziorze Sewan oraz wizyta w kurorcie górskim Tsakhkadzor – powiedziała Olga Krzemińska-Zasadzka.

  • Agencja-Power-integracja--1
  • Agencja-Power-integracja--2
  • Agencja-Power-integracja--3
  • Agencja-Power-integracja--4

Simple Image Gallery ExtendedŹródło: materiały prasowe, oprac. MKLeave your comments

Comments

  • No comments found