ZAPRASZAMY DO LEKTURY MAJOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

W majowym numerze THINK MICE przedstawiamy sylwetkę Michiela Poola, odpowiedzialnego m.in. za organizację eventów w firmie Ericsson. Niektórzy z Was mogą kojarzyć go z ubiegłorocznej edycji konferencji Event Biznes, podczas której miał okazję występować. Michiela z pewnością warto poznać nieco bliżej, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat historii i kultury organizacji wydarzeń w Ericssonie (i nie tylko!). Oczywiście Waszej uwadze polecamy również wszystkie pozostałe teksty.

W dziale THINK EVENT dużo miejsca poświęcamy larpom. Wejście do ekscytującego świata Jamesa Bonda czy magicznej krainy Harry’ego Pottera jeszcze nigdy nie było łatwiejsze… czyżby? Dlaczego larpy, chociaż atrakcyjne i skuteczne, wciąż wydają się pozostawać trochę na uboczu i nie cieszą się wielką popularnością wśród klientów korporacyjnych? A może najwyższy czas to zmienić?

Popularnością cieszą się za to wszelkiego rodzaju nowinki techniczne i aplikacje wykorzystywane przez organizatorów wyjazdów incentive. O jakie narzędzia konkretnie chodzi? Zestawienie tych najbardziej użytecznych i najczęściej używanych przygotował Mateusz Koźbiał z agencji NU Horizons. Z kolei Mariska Kesteloo, była przewodnicząca belgijskiego oddziału Meeting Professionals International, obecnie prowadząca własną firmę Word Of Mice pochyliła się nad tematem influencer marketingu w sektorze B2B.

To jeszcze nie wszystko! Oprócz stałych rubryk: blogów autorstwa Corbina Balla (Corbin Ball & Co.) i Miguela Nevesa (miguelseven.com), działu „Prawo” do którego teksty przygotowują prawnicy z kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy, tekstu eksperckiego THINK VENUE autorstwa Artura Trukawińskiego (AT Hospitality Consulting & Management) majowy numer to także obszerna relacja z krakowskiego spotkania THINK MICE Mashup Meetings (które odbyło się w TAURON Arenie Kraków, raport European Cities Marketing (ECM) na temat liczby turystów odwiedzających i wykupujących noclegi w europejskich miastach i wiele więcej!

>> Zobacz zapowiedź wydania majowego 2019

Przypominamy, że w tym miejscu udostępniamy jedynie fragmenty naszej gazety. Cały magazyn dostępny jest w prenumeracie – tradycyjnej lub elektronicznej: https://prenumerata.thinkmice.pl/pl/

MK

 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found