Fot. Materiały prasowe

Otworzył się pierwszy w Polsce hotel Four Points by Sheraton

przez Think MICE

Z początkiem kwietnia na warszawskim Mokotowie został otwarty hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, funkcjonujący w ramach grupy Marriott International.

Four Points zlokalizowany jest przy ul. Suwak 7b, w pobliżu biurowców Mokotowa. W stylistyce stawia na klasyczny design połączony z nowoczesnymi dodatkami i rozwiązaniami. Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu modern vintage i nawiązują do osiągnięć czołowych projektantów dawnej Warszawy. 190 pokoi zostało wyposażonych m.in. w wygodne łóżka Four Points by Sheraton Comfort Bed, 55-calowe telewizory z modułem Chromecast i aplikacjami typu Netflix i Youtube, szybki i bezpłatny dostęp do internetu oraz udogodnienia typu mobile key i mobile check in.

Do dyspozycji gości oddano też pięć sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 250 osób. Wszystkie mają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. W hotelu znajduje się też Restauracja & Bar Suwak 7, która oferuje szeroki wybór lokalnych piw kraftowych. – Bardzo się cieszymy, że udało nam się wprowadzić na polski rynek markę Four Points. Zdecydowaliśmy się na ten brand grupy Marriott, ponieważ kieruje on swoją ofertę głównie do gości biznesowych, a to właśnie tacy są zainteresowani powstaniem hotelu w biurowym centrum Mokotowa – powiedział Rafał Abramczyk, CEO hotelAG.

Inwestorem hotelu jest spółka Mokotów Business & Airport Hotel, wchodząca w skład grupy inwestycyjnej realizującej również budowę hotelu Seaside Park Kołobrzeg, a w dalszym etapie planującej budowę hotelu w Zakopanem. Wszystkimi projektami, na zasadzie asset&project management, zarządza grupa doradcza hotelAG.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

  • Konferencje-HQ
  • Lobby_HQ
  • Pokoj_2_HQ
  • Restauracja_RR

Simple Image Gallery Extended 

Leave your comments

Comments

  • No comments found