ZAPRASZAMY DO LEKTURY KWIETNIOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

Najnowszy, kwietniowy numer magazynu THINK MICE ujrzał już światło dzienne. Jakie tematy pojawiły się tym razem?

Oprócz stałych rubryk: blogów autorstwa Corbina Balla (Corbin Ball & Co.) i Miguela Nevesa (miguelseven.com), działu „Prawo” do którego materiały przygotowują prawnicy z kancelarii LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy oraz tekstu eksperckiego THINK VENUE autorstwa Artura Trukawińskiego (AT Hospitality Consulting & Management), jak zwykle znalazło się w nim mnóstwo innych, ciekawych tematów.

Będziecie mogli przeczytać m.in. o tym w jaki sposób overtourism wpływa na branżę spotkań (zależności jest całkiem sporo i wbrew pozorom nie wszystkie z nich należą do kategorii „oczywistych”), dowiedzieć się jak i gdzie organizować szkolenia (nad tematem pochylił się Marek Skała z MEGALIT – Instytut Szkoleń) czy na co zwrócić uwagę przygotowując eventy w hotelach butikowych. Nie zabrakło też obszernej relacji z tegorocznej edycji Meetings Week Poland, analizy raportu Demand Outlook Polska & Europa Środkowo-Wschodnia 2018 (Z-Factor) oraz tekstu Krzysztofa Celucha (Celuch Consulting) o tym dlaczego warto walczyć o nagrody i jakie branżowe konkursy zasługują na szczególną uwagę.

Jak zwykle gorąco polecamy też dział „Sylwetka” w którym gościmy tym razem Olgę Krzemińską-Zasadzką, założycielkę i manager director Agencji Power. Znają ją prawie wszyscy, ale pewnie nie wszyscy wiedzą jak wyglądała jej historia… Ta była niełatwa, chociaż na pewno bardzo inspirująca, dająca nadzieję i co najważniejsze – z happy endem. Nie da się jej w jakikolwiek sposób „zajawić” w jednym zdaniu, po prostu trzeba przeczytać.

>> Zobacz zapowiedź wydania kwietniowego 2019

Cały magazyn dostępny jest w prenumeracie – tradycyjnej lub elektronicznej: https://prenumerata.thinkmice.pl/

MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found