Fot. Materiały prasowe

Mazurkas Catering 360° podczas konferencji EuCAP

przez Think MICE

W dniach od 31 marca do 5 kwietnia br. w ICE Kraków Congress Centre odbywała się 13. edycja EuCAP (Europejska Konferencja Anten i Propagacji). Mazurkas Catering 360° był partnerem tego wydarzenia.

Konferencja EuCAP stanowi platformę dla europejskich ośrodków badawczo-rozwojowych w dziedzinie anten i propagacji, zarówno na poziomie akademickim, jak i przemysłowym będąc jednocześnie jedną z dwóch największych konferencji poświęconych tej dziedzinie na świecie. Mazurkas Catering 360° zapewnił kompleksową obsługę cateringową tego wydarzenia, które zgromadziło blisko 1,3 tys. uczestników z 58 krajów z całego świata.

Przez cały tydzień na czterech poziomach Centrum Kongresowego ICE Kraków odbywały się liczne wykłady i prezentacje z udziałem naukowców i ekspertów z zakresu komunikacji komórkowej i satelitarnej. Wymiana informacji i dostęp do najnowszych osiągnięć były również możliwe dzięki warsztatom, wycieczkom technicznym oraz rozbudowanej wystawie branżowej (ok. 50 wystawców prezentowało tam najnowsze oprogramowanie, sprzęt i technologie z zakresu przetwarzania sygnałów). – Podczas każdego dnia konferencji, w trakcie przerw kawowych i lunch’y zaproponowaliśmy gościom inne menu tematyczne, któremu towarzyszyły odpowiednio dobrane do każdego menu elementy dekoracyjne. Pojawiło się menu czerwone, menu białe i nowoczesne, menu lasów polskich i rzek oraz menu polskich pól i łąk.

Całości dopełniały specjalnie dopasowane stacje live cooking z kucharzami: stacja staropolska, stacja z golonką na wielkiej patelni, stacja z tatarami, stacja smoothies oraz stacja z serami zagrodowymi – mówi Katarzyna Lewandowska, kierownik działu sprzedaży cateringu w Mazurkas Catering 360°.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

  • Mazurkas-Catering-EuCAP-1
  • Mazurkas-Catering-EuCAP-2
  • Mazurkas-Catering-EuCAP-3
  • Mazurkas-Catering-EuCAP-4

Simple Image Gallery Extended

Leave your comments

Comments

  • No comments found