ZAPRASZAMY DO LEKTURY LUTOWEGO NUMERU THINK MICE!

przez Think MICE

Ukazał się już lutowy numer THINK MICE – pełen nowych inspiracji i masy ciekawych tematów branżowych.

Zaczynamy od „Sylwetki” – tym razem prezentujemy w niej postać jednego z najbardziej znanych Irlandczyków związanych z branżą MICE. Chodzi oczywiście o Patricka Delaney’a, obecnie dyrektora zarządzającego firmy Sool Nua, specjalizującej się w prowadzeniu szkoleń i doradztwie marketingowym dla destynacji, hoteli i MICE-owych venues. To ciekawa, pełna zwrotów akcji historia, która udowadnia, że nie jest ważne ile razy upadłeś, lecz to, ile razy wstałeś!

W najnowszym wydaniu bardzo dokładnie przyglądamy się również programom hosted buyers – wiele korzyści, ale też obowiązków, słowem przybliżamy cały schemat ich działania. Zarówno ogólnie, jak i na przykładzie konkretnych imprez targowych (m.in. ACE of MICE Exhibition w Stambule, AIME w Melbourne, Convene w Wilnie, Conventa w Lublanie, IBTM World w Barcelonie, IMEX we Frankfurcie, IMEX America w Las Vegas, IT&CMA w Bangkoku, IT&CM China w Szanghaju czy londyńskich The Meetings Show). Organizatorów wyjazdów incentive, chociaż nie tylko, powinien zainteresować tekst o destynacjach, które odbudowują swój wizerunek. Nie od dziś wiadomo, że zniszczyć reputację jest bardzo łatwo, ale już ponowne zdobycie zaufania klientów zajmuje znacznie więcej czasu. Niektórym się to jednak udaje!
W „Raporcie” analizujemy z kolei, jak w naszej branży ma szansę kształtować się 2019 rok (na podstawie najnowszych analiz przygotowanych przez American Express i CWT Meetings & Events), a w dziale „Technologie” sprawdzamy jakie możliwości i ograniczenia mają ekrany mgłowe. 

W THINK MICE nie zabrakło też relacji z tegorocznej, czwartej już edycji Forum Branży Eventowej oraz ze słoweńskich targów Conventa. Jak zwykle pojawiły się nasze stałe rubryki, czyli blogi autorstwa Roba Davidsona (MICE Knowledge) i Corbina Balla (Corbin Ball & Co.), dział „Prawo” do którego teksty piszą prawnicy z firmy LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy oraz rubryka ekspercka towarzysząca działowi THINK VENUE – Artur Trukawiński (AT Hospitality Consulting & Management) poleca niej pewną bardzo ciekawą książkę… Na koniec druga część kalendarza – tym razem najważniejszych zagranicznych spotkań branży MICE w 2019 roku.

>> Zobacz zapowiedź wydania luty 2019

Cały magazyn dostępny jest w prenumeracie – tradycyjnej lub elektronicznej: https://www.thinkmice.pl/prenumerata-gazety

Zapraszamy do lektury!

MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found