BOE International miejsce spotkań branży eventowej

przez Think MICE

Best of Events International w Dortmundzie będzie jednym z pierwszych wydarzeń branżowych w 2019 r. Ta oparta na experience marketingu impreza zrzesza ponad 550 wystawców, którzy według szacunków, zaprezentują się przed publicznością liczącą ponad 10,4 tys. osób.

BOE International przez wielu uznawane jest za jedno z głównych wydarzeń skupiających uwagę najistotniejszych managerów i kupujących w branży MICE z Niemiec i krajów Beneluksu. Ponad 80 proc. zaproszonych gości to osoby, które podejmują decyzje w reprezentowanych przez siebie firmach i korporacjach. Co roku wśród odwiedzających targi znajdują się też reprezentanci agencji eventowych, managerowie, przedstawiciele firm cateringowych i gastronomicznych etc. W wydarzeniu biorą też udział organizacje rządowe.

BOE International to także bogaty program edukacyjny. Podczas imprezy omawiane są najnowsze trendy, innowacje oraz możliwości rozwoju dla branży MICE. Jak co roku specjalnie przygotowany program zakłada podział na sześć głównych bloków tematycznych: Technology & Scenography Forum, Safety & Security Forum, MICE Forum, Acts on Stage oraz Digital Forum. Do poprowadzenia każdego z nich organizatorzy zaangażowali specjalistów, zarówno z Niemiec, jak i zagranicy. Podczas przyszłorocznej edycji pierwszą część, poświęconą technologii i aranżacji wnętrza na potrzeby wystaw imprezowych, poprowadzą przedstawiciele Messe Dortmund GmbH oraz ESG Einkaufs und Servicegesellschaft GmbH. W trakcie swoich prelekcji omówią najnowsze trendy, popularne sposoby projektowania przestrzeni, wykorzystywane materiały, pochylą się też nad zagadnieniami związanymi z technologią oraz logistyką. W kolejnej części programu – Safety and Security Forum – za zorganizowanie interaktywnej przestrzeni odpowiedzialna będzie marka vds. Blok MICE Forum został podzielony na trzy części: „Jak zdefiniować temat i znaleźć mówców?”, „Budowanie napięcia za pomocą dramaturgii i produkcji” oraz „Jak w efektywny sposób korzystać z usług ekspertów od technologii?”. W części poświęconej występom scenicznym swoje wykłady poprowadzą m.in. Klaus-Jürgen „Knacki“ Deuser, prezenter i laureat German Comedy Award oraz Andreas Weckwert, były fotograf National Geographic. Ostatnia część – Digital Forum – zostanie poprowadzona pod patronatem IST University of Applied Management.

BOE International odbędą się w dniach 16-17 stycznia w niemieckim Dortmundzie.

TN

Leave your comments

Comments

  • No comments found