Fot. Materiały prasowe

Krzysztof Celuch walczy o tytuł „Nauczyciela Akademickiego Roku 2018”

przez Think MICE

Serwis Polska The Times razem z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego organizują plebiscyt „Nauczyciel na medal 2018”. Nominowani uczestnicy walczą o tytuł w różnych kategoriach, jedną z nich jest „Nauczyciel Akademicki Roku 2018”. Nominację do tego tytułu otrzymał dr Krzysztof Celuch, wykładowca Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Głosowanie trwa.

Kandydaturę Krzysztofa Celucha do tytułu „Nauczyciel Akademicki Roku 2018” zgłosiły absolwentki Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie – Katarzyna Kalinowska i Adrianna Roguska.
W uzasadnieniu nominacji możemy przeczytać: „dr Celuch jest osobą, która od wielu lat wspiera studentów zarówno w zakresie odkrywania turystyki biznesowej, w szczególności eventów. Swoją charyzmą nie tylko zaraża pasją, ale dzięki realizowanym wspólnie inicjatywom rozwija i hartuje młode umysły/charaktery. Mentoruje, aktywizuje studentów, jak również doradza im, gdy stają przed wyborem ścieżki zawodowej kariery. Poprzez prowadzenie Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B promuje pracę w branży eventowej, pomagając stawiać studentom w niej pierwsze kroki. Dr Krzysztof Celuch nie tylko działa ze studentami, ale również na ich rzecz, od wielu lat wspierając obecność studentów podczas Meetings Week Poland, reprezentowaniu środowiska akademickiego w MPI, SBE i innych organizacjach krajowych i międzynarodowych”.

Krzysztof Celuch jest absolwentem turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie pełni funkcję pełnomocnika rektora ds. współpracy z biznesem Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. Jest wykładowcą Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jako wykładowca współpracuje także m.in. z San Diego State University, Skema Business School, Uniwersytetem Warszawskim. Jest autorem artykułów i książek z obszaru przemysłu spotkań, raportów i projektów badawczych, w tym pierwszego w Polsce, a ósmego na świecie raportu „Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę” (Poland Meetings Impact). To także organizator międzynarodowej konferencji skierowanej do studentów IMEX MPI Warsaw Future Leaders Forum, której pierwsza edycja odbyła się w 2005 r. Doświadczenie zawodowe w branży spotkań zdobywał przede wszystkim pracując dla biur marketingu miejsc. Do lipca 2017 r. był kierownikiem Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, obecnie skupia się na działalności naukowej, aktywności w polskich i międzynarodowych organizacjach branżowych (jak SITE czy MPI), prowadzi też firmę Celuch Consulting.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się poprzez wysłanie SMS (koszt 2,46 zł z VAT)
Szczegóły: https://polskatimes.pl/p/kandydat/dr-krzysztof-celuch,286315/

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found