VII edycja Studium Event Management: ostatnie dni rekrutacji

przez Think MICE

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie event managera, jak i te, które zajmują się już organizacją wydarzeń, a chcą usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze mogą składać dokumenty na VII edycję Studium Event Management. Termin upływa 10 listopada br.

Studium Event Management trwa rok (168 godzin) i obejmuje takie bloki tematyczne jak m.in. komunikacja marketingowa, charakterystyka branży eventowej, event marketing, planowanie, produkcja i realizacja eventów, przygotowanie briefów, ofert oraz kosztorysów eventowych, wykorzystanie internetu i mediów społecznościowych w eventach, bezpieczeństwo imprez masowych, efekt WOW, psychologia eventów czy sztuka prezentacji i wystąpień publicznych. Program powstał w wyniku bliskiej współpracy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenia Branży Eventowej. W roku akademickim 2018/2019 zajęcia mają koncentrować się się na praktycznych aspektach zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady poprowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania oraz praktycy, czyli przedstawiciele branży eventowej. Sporą część zajęć będą stanowić spotkania i panele dyskusyjne, pozwalające na poznanie studium przypadków oraz nawiązanie bezpośrednich relacji.

Co roku program Studium Event Management jest aktualizowany, zgodnie z potrzebami uczestników. Tym samym coraz większy nacisk kładziony jest na aspekty praktyczne, w tym wykorzystanie nowoczesnych technologii przy organizowaniu wydarzeń. Kursanci mają możliwość uczestnictwa we wszelkiego rodzaju eventach przygotowywanych przez członków SBE i wykładowców. Odwiedzają też lokacje eventowe i siedziby firm z branży eventowej.

Absolwentami sześciu edycji Studium są m.in. pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR, działów zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawiciele administracji publicznej, właściciele MŚP, a także reprezentanci hoteli i obiektów eventowych.

Pierwsze zajęcia w ramach VII edycji rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK


Leave your comments

Comments

  • No comments found