Fot. Materiały prasowe

Organizatorzy zapraszają na MICE Business Day w Budapeszcie 

przez Think MICE

W drugiej połowie listopada na Węgrzech odbędzie się czwarta edycja MICE Business Day. Organizatorzy – Turizmus oraz Hungexpo – zapraszają hosted buyersów, partnerów korporacyjnych, a także wystawców z Polski. 

Wydarzenie odbędzie świeżo wyremontowanym kompleksie Millenáris. Podczas jego poprzedniej edycji w ciągu jednego dnia odbyło się ponad 1100 spotkań b2b w których uczestniczyło 250 hosted buyersów oraz 84 wystawców. 

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym MICE Business Day jako hosted buyer dodatkowe informacje na ten temat zanjdą tu: http://micebusinessday.com/professional-buyers.php

Informacja dla zainteresowanych udziałem w wydarzeniu w roli wystawców: http://micebusinessday.com/exhibitors.php 

W wydarzeniu, obok tych dwóch grup (wystawcyi hosted buyersi) uczestniczyć mogą również tzw. trade visitors – osoby, które nie zostały zakwalifikowane do programu hosted buyers, które jednak są zawodowo związane z branżą MICE i branżą turystyczną. 

Do 15 listopada mogą one kupić bilet (koszt – 10 tys. forintów plus VAT) uprawniający m.in. do udziału w dyskusjach stolikowych (round-table discussion). W jego ramach organizatorzy zapewniają również przerwę kawową, lunch, parking, degustacje produktów. 

Więcej o wydarzeniu: http://micebusinessday.com/index.php 

kos 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found