Fot. Materiały prasowe

Mercure Fashion Night w Poznaniu

przez Think MICE

W hotelu Mercure Poznań Centrum odbyła się kolejna edycja Mercure Fashion Night, imprezy zorganizowanej we współpracy z Polską Akademią Mody (PAM). We wnętrzach hotelu swoje kolekcje zaprezentowali polscy projektanci i marki. Galę poprowadzili dziennikarka Dorota Gardias i Dominik Górny, wiceprezes PAM.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele świata mody, kultury i biznesu, w sumie prawie 250 osób. Gala połączona była z rozdaniem nagród Polskiej Akademii Mody. Organizatorzy po raz kolejny nagrodzili najlepszych polskich projektantów, którzy zaprezentowali publiczności swoje kolekcje. – Jesteśmy niezwykle dumni wspierając polską modę, zarówno młodych, jak zasłużonych dla naszej sceny modowej projektantów – powiedział Sebastian Marona, dyrektor hotelu Mercure Poznań Centrum.

Mercure Fashion Night to cykl wydarzeń, których celem jest promowanie polskich projektantów i lokalnej kultury dzięki łączeniu mody ze sztuką użytkową i designem. Zapoczątkowany w 2016 r. projekt obejmuje pokazy mody w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Ostatnia edycja tej imprezy odbyła się 8 września.

Źródło: materiały prasowe, oprac. MK

Leave your comments

Comments

  • No comments found