MsMermaid powiększa powierzchnię w The Tides

przez Think MICE

Centrum Konferencyjne MsMermaid (Langas Group) powiększyło do 3200 mkw. powierzchnię wynajmowaną w biurowcu The Tides w Warszawie. Dotychczas mieściło się ono na niespełna 1,5 tys. mkw.

Centrum Konferencyjne MsMermaid (Langas Group) to przestrzeń eventowo-konferencyjna umożliwiająca organizację różnego rodzaju wydarzeń. – Wraz z decyzją o powiększeniu naszego centrum tworzymy idealne zaplecze do organizacji w samym centrum Warszawy eventów oraz kongresów nawet dla tysiąca uczestników. Niesamowity, panoramiczny widok roztaczający się na Wisłę jest doskonałym uzupełnieniem i stanowi silny impuls decyzyjny dla naszych klientów – mówi Konrad Kaczmarczyk, szef oraz główny udziałowiec Centrum Konferencyjnego MsMermaid (Langas Group). W nowym kształcie Centrum oficjalnie rozpocznie działalność w październiku tego roku.

Tomasz Stachurski, dyrektor ds. komercjalizacji The Tides potwierdza, że kluczowym elementem w podejmowaniu przez klientów decyzji o najmie pozostaje lokalizacja. – Jesteśmy w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu tętniących życiem bulwarów i w pasie zieleni parkowej. Do tego jeszcze niczym nieograniczony, niezapomniany widok prawobrzeżnej Warszawy, którego nie ma żaden inny budynek w Warszawie. The Tides jest biurowcem klasy A+ ze wszystkimi atutami tego rodzaju powierzchni – podkreśla Stachurski.

The Tides został oddany do użytku w 2017 r. Zlokalizowany jest nad brzegiem Wisły na Bulwarach Wiślanych. Uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Jego projekt jest ostatnim dziełem wybitnego architekta prof. Stefana Kuryłowicza, wielokrotnie nagradzanym w konkursach architektonicznych. Właścicielem budynku jest The Tides Property Group SA Sp.k.

The Tides oferuje ponad 13 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obok MsMermaid (Langas Group) mają tu swoje siedziby: Tower Investments, Małpka SA, ADV, Outlet Center Management, Arskom Group, HSI, Wprost Nieruchomości, TogetherData, Exuma Gym oraz restauracje „Zachodni Brzeg” i „Winsky”. Komercjalizacja części biurowej The Tides dobiega powoli końca. Do wynajęcia pozostało tylko jedno piętro.

Źródło: materiały prasowe, oprac. kos

Leave your comments

Comments

  • No comments found