Global DMC Partners w Warszawie

przez Think MICE

W przyszłym tygodniu (16-19 sierpnia) w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się piąta edycja konferencji Global DMC Partners Connection. W imprezie weźmie udział ponad 200 specjalistów z całego świata.

Global DMC Partners jest jedną z największych międzynarodowych organizacji zrzeszających firmy DMC (Destination Management Companies), które reprezentują łącznie ponad 500 różnych destynacji na wszystkich kontynentach. Jak informują organizatorzy (Global DMC Partners oraz jej polski partner firma Select Poland) w warszawskim spotkaniu weźmie udział ok. 200 osób – profesjonalistów reprezentujących biura DMC z całego świata oraz ich klientów.

Program konferencji składa się z części edukacyjnej, spotkań B2B oraz szeregu wydarzeń towarzyszących, przede wszystkim o charakterze networkingowym. Jeżeli chodzi o merytorykę, podczas wykładów, warsztatów i dyskusji stolikowych nie zabraknie tematów związanych z najnowszymi trendami, kondycją branży czy ważnymi regulacjami jej dotyczącymi, takimi jak m.in. nowa ustawa o ochronie danych osobowych. W trakcie części rozrywkowej uczestnicy będą mieli okazję lepiej poznać polską stolicę (wycieczki: Warszawa w pigułce, śladami II wojny światowej, powrót czasów komunistycznych, ale także wycieczki rowerowe, spacery nad Wisłą, wizyty w centrach handlowych etc.), wezmą także udział w lunchach, koktajlach i uroczystych kolacjach.

Konferencja w Warszawie będzie piątą w historii Global DMC Partners i zarazem pierwszą zorganizowaną w Europie.

Więcej szczegółów oraz dokładny program wydarzenia: www.globaldmcpartners.com/connection2018

MK

 

 

Leave your comments

Comments

  • No comments found