KPO: prawie 130 mln dla kultury i przemysłów kreatywnych

przez Think MICE

Od 30 czerwca do 15 lipca można składać wnioski o granty i stypendia w ramach Programu wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju. Dofinansowane zostaną tzw. projekty miękkie, w tym m.in. festiwale i koncerty, a o pieniądze mogą ubiegać się także mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa.

Polska promowana na kongresie Ecsite 2024 w Lublanie

przez Think MICE

W dniach 5-8 czerwca w słoweńskiej Lublanie odbywał się kongres Ecsite 2024. Na wydarzeniu nie zabrakło Poland Convention Bureau POT, które współorganizowało stoisko promocyjne. Działania prowadzone były w ramach promocji Polski, Warszawy i Centrum Nauki Kopernik jako gospodarzy Ecsite w przyszłym roku.

Let’s Meet 2024. Spotkanie MICE w nowej formule

przez Think MICE

W dniach 27-29 maja w Gdańsku i Sopocie odbywała się kolejna edycja spotkania Let’s Meet, organizowanego przez Gdansk Convention Bureau. W tym roku przeprowadzono je w nowej, odświeżonej formie. Partnerem imprezy była Polska Organizacja Turystyczna - Poland Convention Bureau, za przygotowanie części incentive odpowiadała Tarifa Corporate Events.

Powracają targi ITB India

przez Think MICE

W dniach 11-13 września w Mumbaju odbędą się targi ITB India, połączone z dwoma innymi imprezami branżowymi: dedykowanymi turystyce biznesowej MICE Show India oraz skupiającymi się na nowych technologiach Travel Tech India.