POT: Trwa akwizycja na targi IBTM World 2022

przez Think MICE

Polska Organizacja Turystyczna (POT) prowadzi akwizycję wystawców na stacjonarne Polskie Stoisko Narodowe (PSN) organizowane na targach IBTM World. Impreza odbędzie się w dniach 29 listopada – 1 grudnia br., jak zwykle w Barcelonie. Termin przesyłania zgłoszeń od firm zainteresowanych współpracą z POT upływa 30 września o godz. 9.00.

Przedstawiciel Areny Gliwice w zarządzie Europejskiego Zrzeszenia Aren

przez Think MICE

Arena Gliwice ma oficjalnie swojego przedstawiciela w zarządzie Europejskiego Zrzeszenia Aren (European Arenas Association – EAA). Konrad Kozioł, dyrektor sprzedaży i marketingu Areny Gliwice, podczas głosowania w Luksemburgu został wybrany do zarządu tej organizacji.

Za nami 14. edycja targów Festiwal Marketingu

przez Think MICE

4,1 tys. zwiedzających, 232 wystawców, dwa dni, kilkaset oddanych głosów w konkursach branżowych i Gala Wystawców z uroczystym wręczeniem nagród POS STARS i Złoty Medal. Za nami Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – Festiwal Marketingu.

Konkurs NYX Hotels ART LIVES HERE rozstrzygnięty

przez Think MICE

Za nami finałowa prezentacja prac powstałych podczas rezydencji artystycznych w ramach konkursu NYX Hotels – Art Lives Here. Zaproszeni na uroczystość goście mogli zobaczyć dzieła sztuki stworzone przez czterech artystów. Jury jednogłośnie zadecydowało, że praca należąca do francuskiej artystki Laure Catugier będzie zwycięską i tym samym zostanie w NYX Hotel Warsaw na stałe.

IGHP: sierpień pozytywnie wpłynął na ocenę wakacji w hotelach

przez Think MICE

Sierpień był kolejnym miesiącem jeszcze lepszych wskaźników obłożenia w hotelach, niezależnie od segmentów obsługiwanych gości, z wyższymi wynikami w obiektach wypoczynkowych – wynika z najnowszej branżowej ankiety Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP).