BluPlatform.io pierwszy rok najlepszej polskiej platformy do realizacji wydarzeń online

przez Think MICE

– Za nami już ponad półtora roku prowadzenia działalności w warunkach pandemicznych. Gdyby na początku 2020 roku powiedziano nam, z jakiego rodzaju wyzwaniami będziemy się mierzyć, najpewniej nie uwierzylibyśmy. Nie ma potrzeby ich tu wymieniać – wszyscy bardzo dobrze znamy tę historię. Pozwólcie, że pokrótce opowiemy o ostatnich  kilkunastu miesiącach platformy BluPlatform.io – mówią jej twórcy.  

EVENT MIX DATING 2021 już za nami

przez Think MICE

W czwartek (16 września) w Expo XXI Warszawa odbył się EVENT MIX DATING – wydarzenie towarzyszące 13. edycji targów FestiwalMarketingu.pl. Podczas bezpośrednich spotkań biznesowych swoją ofertę zaprezentowały destynacje, agencje, firmy i obiekty specjalizujące się w organizacji eventów – tych w formule tradycyjnej, onlineowej, jak i hybrydowej.

Powstanie pierwszy w Polsce hotel Aiden by Best Western

przez Think MICE

Pracownia architektoniczna KM Rubaszkiewicz zaprezentowała koncepcję pierwszego w Polsce hotelu Aiden by Best Western. Pod szyldem tej marki funkcjonować będzie Hotel Reymont w Łodzi, który wchodzi w skład grupy Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH).

Top 500 agencji eventowych świata wg Eventex

przez Think MICE

Organizatorzy Eventex Awards opublikowali zestawienie „Eventex 500”, prezentujące najlepszych organizatorów i agencje eventowe z całego świata. Wysokie, 20. miejsce zajęła w nim agencja Live Age, będąca jednocześnie jedyną firmą z Polski, która znalazła się w tym rankingu.