Kongres ICCA w Dubaju znamy nowego przewodniczącego

przez Think MICE

W Dubaju trwa właśnie 57. kongres ICCA (International Congress and Convention Association). W wydarzeniu bierze udział ponad 1,1 tys. uczestników – profesjonalistów związanych z branżą MICE z prawie 80 krajów na całym świecie. W trakcie obrad wybrano nowego przewodniczącego tej organizacji.

Galitsyna Art Group w SBE

przez Think MICE

Do grona członków Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE) dołączyła firma Galitsyna Art Group. W stowarzyszeniu reprezentować będzie ją Armen Avanesian.

Aleksandra Iwanowska z hotelu Sofitel Grand Sopot Recepcjonistą Roku 2018

przez Think MICE

Aleksandra Iwanowska z hotelu Sofitel Grand Sopot zwyciężyła w konkursie „Recepcjonista Roku 2018” organizowanym przez A.I.C.R. Polska – Międzynarodowe Hotelowe Stowarzyszenie Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych. Laureatka będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym finale, który odbędzie się w Londynie w styczniu przyszłego roku.

Krzysztof Celuch walczy o tytuł „Nauczyciela Akademickiego Roku 2018”

przez Think MICE

Serwis Polska The Times razem z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego organizują plebiscyt „Nauczyciel na medal 2018”. Nominowani uczestnicy walczą o tytuł w różnych kategoriach, jedną z nich jest „Nauczyciel Akademicki Roku 2018”. Nominację do tego tytułu otrzymał dr Krzysztof Celuch, wykładowca Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Głosowanie trwa.

Deli Catering na Effie Awards 2018

przez Think MICE

Firma Deli Catering była odpowiedzialna za oprawę kulinarną tegorocznej gali Effie Awards. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 29 października br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

VII edycja Studium Event Management: ostatnie dni rekrutacji

przez Think MICE

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie event managera, jak i te, które zajmują się już organizacją wydarzeń, a chcą usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze mogą składać dokumenty na VII edycję Studium Event Management. Termin upływa 10 listopada br.

Eventex: przedłużono termin zgłoszeń

przez Think MICE

Do 30 listopada można zgłaszać projekty do tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Eventex (9th Global Eventex Awards), nagradzającego najlepsze realizacje eventowe. Jak poinformowali organizatorzy decyzja została pojęta ze względu na szczególnie duże zainteresowanie konkursem ze strony branży.