Fot. Materiały prasowe

Anna Górska z EXPO XXI Warszawa wśród kandydatów do zarządu ICCA

przez Think MICE

Anna Górska, business development director w EXPO XXI Warszawa, od sześciu lat przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA, startuje w wyborach do zarządu stowarzyszenia (do sektora obiektów). Górska została nominowana przez Stefana Lohnerta z ICS International Congress Center w Stuttgarcie, który jest równocześnie szefem niemieckiego komitetu ICCA oraz Mahira Julfara z Dubai World Trade Centre, obecnego członka Zarządu.

Fot. THINK MICE

Pałac Mała Wieś dołączył do Stowarzyszenia Branży Eventowej

przez Think MICE

Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza agencje eventowe, dostawców oraz lokalizacje. W ostatnim czasie do trzeciej grupy dołączył Pałac Mała Wieś – położona w sercu Mazowsza unikatowa klasycystyczna posiadłość z XVIII w. Dwustuletni Pałac wraz z okalającym go zespołem parkowym to również nowoczesne i prestiżowe centrum hotelowo-konferencyjne.

Fot. Materiały prasowe

Hotelarze rywalizowali w regatach na jeziorze Mikołajskim

przez Think MICE

W pierwszych dniach września na wodach jeziora Mikołajskiego odbyły się już po raz XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy. O miejsca na podium walczyło kilkanaście załóg reprezentujących hotele i firmy z branży HoReCa. Laury można było uzyskać w kategorii hoteli Harmony Polish Hotels oraz w klasyfikacji generalnej. Dodatkowo dzięki partnerstwu Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, do zdobycia był również Puchar IGHP.

MICE 250 m pod ziemią

przez Think MICE

Kopalnia Soli Bochnia to najstarsza w Polsce kopalnia soli kamiennej, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To miejsce gdzie termin MICE nabiera zupełnie nowego znaczenia.