Fot. THINK MICE

THINK MICE organizuje grupę hosted buyers

przez Think MICE

Zgłoś swój

udział już dziś!

W dniach 29-30 czerwca, w centrum konferencyjno-wystawowym ExCeL w Londynie, odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja targów The Meetings Show. THINK MICE organizuje grupę hosted buyers na to wydarzenie.

W ramach programu hosted buyers organizatorzy zapewniają przelot do i z Londynu w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu, wstęp na targi, transfery oraz udział w sesjach edukacyjnych i networkingowych, a także w wydarzeniach towarzyszących. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w imprezie mogą zgłosić swoją kandydaturę wysyłając maila na adres hosted@thinkmice.pl lub rejestrując się bezpośrednio TUTAJ

The Meetings Show uznawane są za największe targi poświęcone branży spotkań w Wielkiej Brytanii. Po przerwie spowodowanej pandemią ponownie wystawią się na ich m.in. przedstawiciele biur convention, PCO, DMC, hotelarze, a także reprezentanci centrów kongresowych i konferencyjnych, agencji eventowych, incentive i firm podwykonawczych.

W tym roku impreza – po raz pierwszy – zostanie połączona z dwoma innymi ważnymi wydarzeniami organizowanymi przez Northstar UK. Mowa o targach Business Travel Show Europe dedykowanych podróżom służbowym oraz Travel Tech Show, skupiających dostawców najnowszych technologii, ale też systemów rejestracyjnych, analitycznych, e-commerce, aplikacji mobilnych czy firmy projektujące strony internetowe. Uczestnicy The Meetings Show „automatycznie” będą mogli wziąć udział także w tych eventach.