CKF_13

przez Think MICE

CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna

To nowoczesny obiekt dedykowany organizacji m.in. wydarzeń biznesowych, kongresów naukowych, ale i eventów o charakterze rozrywkowym. 

Podstawą sukcesu sprzedażowego otwartego w grudniu 2022 roku CKF_13 jest jego wielofunkcyjność, rozpatrywana zarówno pod kątem przestrzeni obiektu jak i doskonałej lokalizacji na terenie biznesowo-kulturalnego kompleksu Fabryczna City – w dawnym kompleksie fabrycznym wytwórni wódek, późniejszej Destylarni Polmos.

Liczące 2200 m2 powierzchni Centrum Konferencyjne Fabryczna w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy od otwarcia gościło w swoich przestrzeniach blisko 5 tyś osób w trakcie blisko czterdziestu zorganizowanych wydarzeń.

Tak znaczące osiągnięcie jest efektem zaangażowania do projektu doświadczonego w branży MICE zespołu sprzedażowego a także wdrożenia właściwego planu przestrzennego.  Dyrektorem CKF_13 jest Sara Lamik od lat związana z obiektami konferencyjno-eventowymi w Krakowie. Działem sprzedaży kierują Karolina Bednarz posiadająca doświadczenie agencyjne oraz jako PCO i Dorota Wodzik wywodząca się z krakowskiej branży hotelarskiej. 

Wszechstronne możliwości adaptacji sal konferencyjnych dają możliwość przeprowadzenia spotkań i eventów o różnej specyfice i skali.

CKF_13 dysponuje 5 stylowymi, w pełni wyposażonymi przestrzeniami, które w jednym momencie mogą przyjąć blisko 1000 osób: od ekskluzywnego pokoju VIP (40 m2), przez elegancki boardroom Dialog (68 m2), wielofunkcyjne sale Harmonia i Synergia (ok. 242 m2 i 239 m2) aż po reprezentacyjną salę balową Idea (819 m2). 

Co istotne, zarówno Idea, Harmonia jak i Synergia, mogą być dzielone na mniejsze partycje dopasowując się tym samym do indywidualnych potrzeb organizatorów wydarzenia. 

Wszystkie stylowo zaprojektowane sale oraz przestronne Foyer w CKF_13 dysponują najnowocześniejszym zapleczem technologicznym. W sali VIP znajduje się monitor 75’’, w pozostałych do dyspozycji pozostają elektrycznie opuszczane ekrany o szerokości od 380 cm do 450 cm oraz projektory laserowe 4K Smooth Pixel Drive. Poza wysokiej rozdzielczości obrazem, Centrum zapewnia uczestnikom wydarzenia niezakłócony, czysty sygnał dźwiękowy. Na terenie obiektu znajdują się nowoczesne głośniki sufitowe zarówno pełnozakresowe, jak i niskotonowe. 

Niewątpliwymi atutami Centrum Konferencyjnego Fabryczna są: wielofunkcyjność wnętrz oraz bogata oferta gastronomiczna (CKF_13 posiada własne rozbudowane zaplecze kuchenne). Dla organizatorów dostępne są liczne udogodnienia tj. winda towarowa, modułowa scena i parkiet oraz bezpośrednie połączenie między salą Idea a parkingiem, umożliwiające np. wjazd samochodu do sali bądź szybki rozładunek scenografii i sprzętu. Wszystko to otwiera organizatorom drogę do przeprowadzenia zarówno znakomitych konferencji, szkoleń, bankietów, zebrania rady nadzorczej, premiery filmowej, wystawnego przyjęcia weselnego z zespołem na żywo, pokazu mody, ale i spotkania w prywatnym gronie.

Kolejnym czynnikiem warunkującym sprawne przeprowadzenie eventu w Centrum Konferencyjnym Fabryczna jest świetnie skomunikowana lokalizacja biznesowo-kulturalnego kompleksu Fabryczna City, łączącego wiele komplementarnych funkcji. Pod tym samym adresem (Fabryczna 13) działają: CKF_13, czterogwiazdkowy hotel Mercure Kraków Fabryczna City, nowoczesne Centrum Fitness Fabryka CIA/O, pasaż z restauracjami oraz multimedialne Muzeum Fabryka Wódki.

„Tworząc koncept nowego centrum konferencyjnego w Krakowie mieliśmy na uwadze zapewnienie organizatorom bardzo eleganckiej, dobrze przygotowanej i wyposażonej przestrzeni, którą łatwo dostosować do indywidualnych wymogów. Ta elastyczność w połączeniu ze świetnym zapleczem hotelowo-usługowym a nade wszystko wyjątkowy zespół profesjonalistów, który udało nam się zbudować, stały się czynnikami decydującymi o sukcesie sprzedażowym w pierwszych miesiącach działalności” – podsumowuje Sara Lamik, Dyrektor CKF_13 Centrum Konferencyjnego Fabryczna. 

Centrum Konferencyjne Fabryczna znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, na ulicy Fabrycznej 13. Do obiektu można dojechać komunikacją miejską (10 min z Dworca PKP i MDA, 50 min z Kraków Airport), samochodem (10 min z Dworca PKP i MDA, 30 min Kraków Airport), rowerem (na terenie kompleksu Fabryczna 13 znajdują się stojaki rowerowe), hulajnogą.

OSOBA DO KONTAKTU
Ewa Trojak-Grajny,
Specjalista ds. PR CKF_13 Centrum Konferencyjnego Fabryczna
Mail: ewa.trojak@ckf13.pl
Telefon: +48 693 973 442

Artykuł sponsorowany