Nowe Trendy w Turystyce 2023!

przez Think MICE

Pozwól się zainspirować Nowym Trendom w Turystyce 2023!

Jak co roku o tej porze, wielkimi krokami zbliża się kolejna, 13. już edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Spotykamy się w Europejskim Centrum Solidarności 14 kwietnia. Start o 10:00. 

14 kwietnia będziemy poruszać się w czterech głównych obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona.

  • Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Posłuchamy najbardziej inspirujących mówców z dziedziny, takich jak Janina Bąk i Jan Zając.

  • Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.

  • Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Przecież spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.

  • Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.

Mówimy o przyszłości. Zastanawialiście się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? Temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący. Piotr Kosek (z kanału YT Astrofaza) opowie nam o… turystyce kosmicznej!

„Co roku, z wielką przyjemnością organizujemy konferencję Nowe Trendy w Turystyce. Dzięki niej branża turystyczna rozwija się jeszcze szybciej i zapoznaje się z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami. Tak bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie” - podsumowuje Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej będącej organizatorem wydarzenia. 

Szczegóły na: https://newtrendsintourism.com/

Bądźcie z nami i do zobaczenia w Gdańsku 14 kwietnia 2023!