The Meetings Show 2023

przez Think MICE

Londyn z THINK MICE zapraszamy na kolejną edycję The Meetings Show

W dniach 28-29 czerwca, w centrum konferencyjno-wystawowym ExCeL w Londynie, odbędą się targi The Meetings Show. THINK MICE po raz kolejny organizuje grupę hosted buyers na to wydarzenie.

W ramach programu hosted buyers organizatorzy zapewniają przelot do i z Londynu w klasie ekonomicznej, zakwaterowanie w hotelu, wstęp na targi, transfery oraz udział w sesjach edukacyjnych i networkingowych, a także w wydarzeniach towarzyszących.

 Wszyscy chętni mogą zarejestrować swój udział TUTAJ lub zgłosić swoją kandydaturę wysyłając maila na adres think@thinkmice.pl.

Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym z wyjazdów post tourowych. Szczegóły są jeszcze ustalane i zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższym czasie. Wiadomo jednak że na liście pojawią się m.in. Bath i Bristol czy Winchester. W ostatnich latach uczestnicy targów mogli w ten sposób odwiedzić m.in. Belfast, Paryż, Cardiff i Brighton.

The Meetings Show uznawane są za największe targi poświęcone branży spotkań w Wielkiej Brytanii. Wystawiają się na ich m.in. przedstawiciele biur convention, PCO, DMC, hotelarze, a także reprezentanci centrów kongresowych i konferencyjnych, agencji eventowych, incentive i firm podwykonawczych.

W tym roku impreza – podobnie jak ostatnio – zostanie połączona z dwoma innymi ważnymi wydarzeniami organizowanymi przez Northstar UK. Mowa o targach Business Travel Show Europe dedykowanych podróżom służbowym oraz TravelTech Show, skupiających dostawców najnowszych technologii, ale też systemów rejestracyjnych, analitycznych, e-commerce, aplikacji mobilnych czy firmy projektujące strony internetowe. Uczestnicy The Meetings Show będą mogli wziąć udział także w tych eventach.    

THINK MICE, poza organizacją grupy hosted buyers, jest patronem medialnym The Meetings Show. W Londynie będzie dystrybuowane również anglojęzyczne wydanie naszego magazynu.

MK