Leszek Skibiński

Założyciel i prezes zarządu Grupy TSO, jednej z najstarszych firm incentive na polskim rynku, współtwórca Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT).  

Ukończył Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu na Wydziale Technologii Żywności oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości. Od najmłodszych lat pasjonował się geografią i dalekimi wyprawami. Z turystyką  związany od ponad 25 lat. Zwiedził ponad 60 krajów na świecie. Najwięcej niezapomnianych wrażeń przyniosły mu wyprawy do Japonii, Peru i Namibii. Praktykował w największych niemieckich winiarniach i stąd jest wielkim amatorem win reńskich. W wolnych chwilach gra w szachy, jeździ na rowerze oraz pasjonuje się historią XX w.

Jest współtwórcą SOIT (Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel) i jednym z jego pierwszych członków, obecnie zasiada w Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.  Firma TSO, którą stworzył i zarządza posiada dwa oddziały: w Poznaniu i Warszawie. Zatrudnia blisko 20 osób, pracuje dla największych korporacji światowych takich jak VW, Coca Cola, Merck czy Phillips. Specjalizuje się w wyjazdach incentive dla klienta korporacyjnego. Jest jedną z najstarszych firm z branży MICE działających na polskim rynku.