Fot. Szymon Kobusiński

ELENA DAWIDCZYK

Elena Dawidczyk, kierownik Zespołu Zakupów Usług Marketingowych w PKN Orlen SA została nowym członkiem Rady Programowej magazynu i portalu THINK MICE.

Z Grupą Kapitałową Orlen Elena Dawidczyk związana jest od 1994 r. Od 12 lat pracuje w obszarze zakupów, odpowiadając za zakupy usług profesjonalnych oraz marketingowych i PR. Od kilku lat koncentruje się na optymalizacji zakupów usług marketingowych w Grupie Orlen, w tym szczególnie usług eventowych i agencji full-service. Posiada tytuł magistra inżyniera-technologa.

Ukończyła również studia podyplomowe Public Relations w WSB w Poznaniu oraz Zarządzania projektami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ponadto, w 2017 r. ukończyła dwuletni program „Advanced Practitioner Corporate Award”, certyfikowany przez CIPS (Chartered Institute of Procurement & Supply z Wielkiej Brytanii).

Jest członkiem zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, gdzie brała udział w pracach grup „Eventy” oraz „Agencje full-service”. Elena Dawidczyk była także członkiem jury Effie Awards w 2017 i 2018 r., prelegentem konferencji Polzak Marketing (w tych samych latach) oraz laureatką nagrody MP Power Awards 2017 w kategorii Dział Zakupów.

MK