Członkowie Rady Programowej magazynu i portalu THINK MICE to osoby aktywnie działające w przemyśle spotkań, mogące pochwalić się olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Wśród nich znajdują się przedstawiciele agencji eventowych, agencji incentive, zleceniodawców, firm świadczących usługi podwykonawcze. W jej gronie znaleźli się także reprezentanci stowarzyszeń branżowych, biur DMC i obiektów.

Zadaniem Rady Programowej jest wsparcie merytoryczne redakcji, w tym wskazywanie obszarów tematycznych podejmowanych przez gazetę i portal oraz sygnalizowanie istotnych i aktualnych problemów branży, które powinny znaleźć się w sferze zainteresowania zespołu redakcyjnego.

 

Bartosz Bieszyński

Przewodniczący Rady
Managing director Walk Events. Z branżą eventową związany od wielu lat, początkowo w korporacjach, później po stronie agencji.

Rafał Mrzygłocki

Dyrektor generalny ARAM Multimedia, jednej z największych polskich firm zajmujących się m.in. obsługą audio-wizualnej imprez i show telewizyjnych.

Agnieszka Sołtysiak

Z branżą eventową związana od 2003 r. początkowo jako koordynator, a następnie producent wydarzeń specjalnych i lider zespołów projektowych, wreszcie - osoba prowadząca własną agencję eventową. 

Żaneta Berus

CEO i założycielka firmy konsultingowej In2Win Business Consulting działającej od 2011 roku w obszarze MICE. Ekspertka branżowa, współpracująca z różnymi podmiotami gospodarczymi.

Mariusz Nowak

Dyrektor generalny agencji Ministry Of Creativity oraz właściciel firmy MPLUSM Event Marketing. Posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji różnego typu eventów.

Renata Taberska

Marketing manager w Departamencie Marketingu i PR TUiR Warta. Zajmuje się komunikacją marketingową i promocją ubezpieczeń, chętnie wykorzystując do tego event marketing.

ELENA DAWIDCZYK

Elena Dawidczyk, kierownik Zespołu Zakupów Usług Marketingowych w PKN Orlen SA została nowym członkiem Rady Programowej magazynu i portalu THINK MICE.

Leszek Skibiński

Założyciel i prezes zarządu Grupy TSO, jednej z najstarszych firm incentive na polskim rynku, współtwórca Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel (SOIT).  

IRENEUSZ WĘGŁOWSKI

Z branżą hotelową związany od wielu lat. W 1991 r. objął funkcję wiceprezesa zarządu Orbis SA., które to stanowisko piastuje do dzisiaj. 

Andrzej Hulewicz

Wiceprezes Mazurkas Travel Poland, jednej z największych firm turystycznych w Polsce. Przez wielu uważany jest za prekursora i ikonę branży spotkań w naszym kraju.