EVENTROOM

przez Think MICE

Firma działa na rynku od ponad 15 lat. Specjalizuje się w technicznej obsłudze wydarzeń – realizuje zlecenia z zakresu realizacji oświetlenia, nagłośnienia i multimediów. W jej ofercie znajdują się też m.in. tłumaczenia symultaniczne, rozwiązania scenograficzne i kompleksowa organizacja konferencji. Personel służy doradztwem i bierze odpowiedzialność za całościowe przygotowanie imprez od strony technicznej.

eventroom.pl

M-DUO MODELS

przez Think MICE

Agencja hostess i modelek. Działa na terenie całego kraju współpracując z agencjami eventowymi i realizując zadania podwykonawcze na ich zlecenie, m.in. w trakcie konferencji, gal, targów, bankietów, pokazów mody, premier oraz imprez masowych. W ofercie firmy znajdują się także usługi w zakresie stylizacji, body paintingu, wypożyczenia lub zakupu strojów oraz szycia na zamówienie. Na rynku od 2007 r.

m-duo.pl

MAZURKAS CATERING 360°

przez Think MICE

Jeden z liderów na rynku usług cateringowych w Polsce. Od 2001 r. obsługuje różnego rodzaju eventy – od kameralnych spotkań po spektakularne realizacje dla kilku tysięcy osób, również na szczeblu dyplomatycznym. W ubiegłym roku firma była odpowiedzialna m.in. za zapewnienie cateringu w trakcie warszawskiego Szczytu NATO na PGE Narodowym. Mazurkas Catering 360º stanowi część Grupy Mazurkas.

www.catering.mazurkas.pl

LUBELSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE

przez Think MICE

Budynek o powierzchni ponad 13 tys. mkw. liczy dziewięć kondygnacji, w tym sześć nadziemnych. Znajduje się w nim 11 sal konferencyjnych zdolnych pomieścić od 20 do 500 osób, do tego pokoje Business Centre oraz przestronne atrium. Infrastruktura umożliwia organizację konferencji, kongresów, sympozjów, eventów, wystaw, targów oraz szeregu prestiżowych wydarzeń biznesowych. Na najwyższej kondygnacji wybudowano taras z którego można podziwiać panoramę Lublina.

lcklubelskie.pl

ANSEBA MUSIC AGENCY

przez Think MICE

Działając w branży eventowej od ponad dwudziestu lat agencja zdobyła ogromne doświadczenie w zapewnianiu wyjątkowych atrakcji artystycznych zapewniając oprawę muzyczną imprez firmowych, konferencji i bankietów. Misją firmy jest promowanie zdolnych artystów. W jej portfolio znajdują się zarówno zespoły muzyczne, wokaliści, instrumentaliści oraz dj-e. Historia Anseba Music Agency sięga 1990 r.

www.anseba.com

BERM CREATIVE PRODUCTION GROUP

przez Think MICE

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie kampanii wizerunkowych oraz event marketingu. Organizuje konferencje i kongresy, szkolenia, targi, imprezy typu roadshow, gale oraz wydarzenia masowe. Od lat realizuje największe wydarzenia dla branży rozwoju osobistego w Polsce, które przyciągają tysiące osób. W 2015 r. przez ponad dwa miesiące agencja promowała Polskę na Światowej Wystawie EXPO 2015 w Mediolanie.

berm.eu

RENTDESIGN

przez Think MICE

Lider wypożyczalni mebli w Polsce. W ofercie znajduje się ok. 13 tys. produktów prezentujących wzornictwo na światowym poziomie. Meble zaprojektowane są w taki sposób, że można je ze sobą łączyć, oklejać, a także podświetlać na dowolny kolor, tak by najlepiej eksponować produkt bądź markę klienta. Szeroki asortyment pozwala zorganizować scenerię dla każdego rodzaju eventu, konferencji, targów, prezentacji czy ślubu.

www.rentdesign.pl

GASTRO MAGIC SERVICE

przez Think MICE

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego, cateringowego, konferencyjnego i piknikowego. Wiedza i doświadczenie jej pracowników pozwalają zapewnić profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo w doborze sprzętu na każdy rodzaj imprezy. Własna logistyka i ponad 30 samochodów dają możliwość dostawy zamówionego sprzętu na terenie całej Unii Europejskiej. Na rynku firma jest obecna od ponad 17 lat.

gastrowypozyczalnia.pl

OD NIECHCENIA

przez Think MICE

Firma działa od 2007 r. Zajmuje się tworzeniem scenografii do sesji zdjęciowych, filmów, eventów czy na targi. Jej pracownicy tworzą rozwiązania indywidualne, szyte na miarę i dostosowane do potrzeb klientów. Grupa sprawnych montażystów, stolarzy,  malarzy, grafików oraz własna pracownia, sprawiają, że żadne zadanie nie jest niemożliwe do wykonania. Obsługa podczas eventu daje pewność, że każdy nieprzewidziany problem można rozwiązać natychmiastowo.

odniechcenia.pl