SBE: nowe plany nowych władz

przez Think MICE

Na początku stycznia odbyło się pierwsze robocze spotkanie nowych władz (IV kadencji) Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). W jego trakcie Zarząd podjął jednogłośną decyzję w sprawie obszarów tematycznych, za które będą odpowiadać jego poszczególni członkowie.

Polska branża na SITE+MPI Global Forum w Rzymie 

przez Think MICE

Członkowie SITE Poland wzięli udział w międzynarodowym wydarzeniu SITE+MPI Global Forum. Wydarzenie odbyło się w dniach 12-14 stycznia br. w Rzymie, przyciągnęło blisko siedmiuset profesjonalistów branży MICE z całego świata i było doskonałym przykładem na to, jak cenna jest współpraca między branżowymi stowarzyszeniami. 

BERM wspiera „Masterclass Leadership with the Pope”

przez Think MICE

Agencja BERM Creative Production Group odpowiadała za organziację techniczą reżyserię uroczystej inauguracji programu społecznego skierowanego do młodych liderów – Masterclass Leadership with the Pope. Wydarzenie odbyło się 16 stycznia w Domu Arcybiskupów Warszawskich. 

Znamy szczegóły Meetings Week Poland 2018  

przez Think MICE

Już po raz szósty polskie stowarzyszenia branżowe organizują Meetings Week Poland. W tym roku koordynatorem imprezy, która odbędzie się w dniach 19-23 marca, zostało Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” (SKKP). Znany jest również jej program.

Czternaście firm zrzeszyło się w GAR

przez Think MICE

GAR  to skrótowa  nazwa konsorcjum polskich przedstawicielstw  typu GSA ( General Sales Agent)  i firm reprezentujących zagraniczne firmy turystyczne w Polsce (Representations).