II edycja Polzak Marketing już za trzy tygodnie

przez Think MICE

Marketing, agencje i zakupy, czyli wyjątkowe spotkanie trzech światów – tak brzmi hasło przewodnie drugiej edycji konferencji Polzak Marketing, poświęconej zakupom komunikacji marketingowej. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca w Centrum Konferencyjnym Legii Warszawa. Jego współorganizatorem jest THINK MICE.

Ustawa o imprezach turystycznych bez tajemnic. Zapisz się na szkolenie  

przez Think MICE

Jakie zmiany w porównaniu do obowiązującego stanu prawnego wprowadza nowa ustawa turystyczna? Kogo obejmie? Co według jej zapisów oznacza umowa generalna i jak w ich świetle należy rozumieć pojęcie business travel? To tylko część pytań, na jakie poznają odpowiedź uczestnicy bezpłatnego szkolenia organizowanego przez magazyn THINK MICE we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.  

W zabytkowym pałacu powstaje centrum hotelowo-konferencyjne

przez Think MICE

Jeden z najlepiej zachowanych zabytków polskiego klasycyzmu – znajdujący się nieopodal Warszawy Pałac Mała Wieś, rozbudowuje swoją infrastrukturę. Obiekt staje się centrum konferencyjnym, wyposażonym w nowoczesne rozwiązania służące do organizacji eventów.

MICE na EKG w Katowicach

przez Think MICE

Ponad 150 sesji tematycznych, 900 prelegentów oraz 11,5 tys. uczestników. Tak w liczbach wyglądała 10. jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress). Impreza odbywała się w ubiegłym tygodniu (14-16 maja br.) w Katowicach. Nie zabrakło na niej wątków poświęconych branży MICE.  

Polacy odwiedzają Izrael

przez Think MICE

O potencjale turystycznym Izraela, wzroście liczby polskich turystów odwiedzajacych ten kraj oraz perspektywach rozwoju mówił podczas wizyty w Warszawie Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela. Jego wizyta zbiegła się w czasie z ponownym uruchomieniem w Polsce kampanii „Dwa Słoneczne Miasta, Jedna Podróż”.

Hotel Investment Trends: dyskusje i nagrody 

przez Think MICE

17 maja w Renaissance Airport Hotel Warszawa odbyła się druga edycja konferencji Hotel Investment Trend organizowana przez magazyn Hotelarz. Podczas spotkania dyskutowano o kondycji branży hotelowej w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej oraz jej perspektywach na przyszłość. 

Obiady z TravelReps

przez Think MICE

Już osiem spotkań zorganizowała firma TravelReps w ramach zainicjowanego na początku stycznia br. cyklu obiadów czwartkowych. Do końca roku odbędzie się jeszcze 13 tego typu prezentacji.

Brave po raz kolejny dla Warty

przez Think MICE

Agencja Brave odpowiadała za kreację i produkcję Kongresu Agentów Warty. Impreza, pod hasłem „Nowy Wymiar Możliwości" odbyła się 7 maja br. w hotelu Narvil Conference & SPA nad Zalewem Zegrzyńskim.